Таль важільна 0,5 т JET JLP-0.25 т-12м
- обладнання оснащене вантажопідйомної ланцюгом, який ретельно загартована;
- металева конструкція пристрою оброблена порошковим покриттям для запобігання корозії;
- наявність закритого автоматичного стопорного механізму дозволяє фіксувати вантаж;
- таль має функцію вільного ходу при відсутності багажу;
- пара кованих крюков легко обертається в підшипниках;
- без проблем управляється навіть з допомогою тільки однієї руки.
- Бренд - JET.
- Тип товару - таль.
- Клас - професійний.
- Харчування - механічний.
- Вантажопідйомність - 500 кг
- Максимальна висота підйому - 12 м.
- Довжина троса - 12 м.
- Диамтер тросса - 5 мм.
- Тип установки - пересувний.
- Кріплення на раму.
- Тяговий механізм - ланцюговий.
- Автоматичне граничне вимикання - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне граничне вимикання | Немає |
| Бренд | JET |
| Вага | 10 кг |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Диамтер тросса | 5 мм |
| Довжина троса | 12 м |
| Завантажувальний гак з запобіжником | є |
| Клас | професійний |
| Комплектація | Таль важільна; гак; інструкція з експлуатації; упаковка |
| Кріплення | на раму |
| Максимальна висота підйому | 12 м |
| Харчування | механічний |
| Пульт управління | Немає |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип товару | таль |
| Тип установки | пересувний |
| Тяговий механізм | ланцюговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 777 ₴





