


Пільная ланцюг Oregon Powersharp (16") (PS56E)
1 062 ₴
1 030,14 ₴
- В наявності
- Код: 912375
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пільная ланцюг Oregon Powersharp (16") (PS56E)
Пропонуємо вашій увазі пиляльний ланцюг Oregon Powersharp (16") (PS56E). Батьківщиною бренду даного товару є Канада. Крок ланцюга дорівнює 3/8". Кількість ланок - 56 шт. Призначена для бензопил Oleo-Mac 940, 941, GS-410, 940.
- Бренд - Oregon.
- Тип товару - ланцюг.
- Клас - професійний.
- Призначення - для твердих порід.
- Рекомендовано для Oleo-Mac: 940, 941, GS-410, 940.
- Тип деревини - для м'яких порід.
- Ширина паза - 1.3 мм.
- Кількість ланок - 56 шт.
- Крок ланцюга - 3/8".
- Довжина шини - 40 см
- Країна походження - Німеччина.
- Комплектація - Пильний ланцюг; упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Oregon |
| Довжина шини | 40 см |
| Клас | Професійний |
| Кількість ланок | 56 шт. |
| Комплектація | Пильний ланцюг; упаковка |
| Призначення | для твердих порід |
| Рекомендовано | для Oleo-Mac: 940, 941, GS-410, 940 |
| Країна походження | Канада |
| Тип деревини | для м'яких порід |
| Тип товару | ланцюг |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030,14 ₴



