


Пільная ланцюг Oregon Powersharp (14") (PS53E)
1 044 ₴
1 012,68 ₴
- В наявності
- Код: 912374
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильная ланцюг Oregon Powersharp (14") (PS53E)
Пропонуємо вашій увазі пиляльний ланцюг Oregon Powersharp (14") (PS53E). Батьківщиною бренду даного товару є Канада. Крок ланцюга дорівнює 3/8". Кількість ланок - 53 шт. Призначена для бензопил Oleo-Mac GS-35, Stihl MS 180, MS 250.
- Бренд - Oregon.
- Тип товару - ланцюг.
- Клас - професійний.
- Призначення - для твердих порід.
- Рекомендовано для Oleo-Mac: GS-35, Stihl: MS 180, MS 250.
- Тип деревини - для м'яких порід.
- Ширина паза - 1.3 мм.
- Кількість ланок - 53 шт.
- Крок ланцюга - 3/8".
- Довжина шини - 35 див.
- Країна походження - Німеччина.
- Комплектація - Пильний ланцюг; упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Oregon |
| Довжина шини | 35 см |
| Клас | Професійний |
| Кількість ланок | 53 шт. |
| Комплектація | Пильний ланцюг; упаковка |
| Призначення | для твердих порід |
| Рекомендовано | для Oleo-Mac: GS-35, Stihl: MS 180, MS 250 |
| Країна походження | Канада |
| Тип деревини | для м'яких порід |
| Тип товару | ланцюг |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012,68 ₴



