Косильна головка Daishin для SBX26W/GX35, SBX28W/TJ45E
Діаметр волосіні | 2,4 мм |
Різьба кріплення | М10 |
Сумісність із моделями | SBX26W/GX35, SBX28W/TJ45E |
Опис Косильна головка Daishin для SBX26W/GX35, SBX28W/TJ45E
Косильна головка Daishin для SBX26W/GX35, SBX28W/TJ45E (10 мм)
Батьківщиною бренду даного товару є Японія. Головка характеризується ручним типом подання, діаметр волосіні - 2.4 мм.
Особливості:
Підходить для всіх видів мотокос, як професійних, так і аматорських
Надійна, практична і міцна
Зносостійка не боїться ударів і вібрації
Деталь оснащена регулюванням ліски
Призначена для SBX26W/GX35, SBX28W/TJ45E
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daishin |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DaiShin |
| Вид | Косильна головка |
| Діаметр волосіні | 2,4 мм |
| Діаметр волосіні, мм | 2,4 мм |
| Категорія товару | Приналежності до мотокоса і тримери |
| Різьба кріплення | М10 |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Сумісність із моделями | SBX26W/GX35, SBX28W/TJ45E |
| Тип | Запчастини |
| Тип головки | Напівавтоматична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 790 ₴



