Компресор ABAC Pro A49B 100 CT3
64 847,34 ₴
- В наявності
- Код: 4116000232
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Компресор ABAC PRO A49B 100 CT3 (4116000232) — професійний інструмент, робота якого ґрунтується на дуже потужному двигуні. Модель має дуже ефективний індикатор, який ви можете використовувати з компресором цього типу для виконання будь-якого завдання. Для забезпечення нормальної роботи компресор обладнаний трифазним двигуном, робота якого забезпечує стабільність і безперебійну роботу. Він має робочий тиск 11 барів, а завдяки великому (ресиверу) об'ємом 100 л забезпечує велику кількість стисненого повітря. Компресор обладнаний ремінним приводом, що доводить його надійність і важливі властивості. Попри те, що частота обертання такого двигуна нижча, ККД збільшується завдяки використанню двоциліндрового компресора.
-
Маневровість і мобільність дають змогу працювати з ним навіть у невеликій майстерні
-
Висока продуктивність 444 л/хв за тиску 11 барів
-
Захист ременя забезпечує надійну роботу пристрою та запобігає пошкодженню
-
Сталевий бак місткістю 100 літрів забезпечує великий запас стисненого повітря
-
Потужний мотор 2200 Вт і 380 В
-
Ремінний привод забезпечує тривалий термін експлуатації, знижуючи знос компонентів
-
Оливний компресор
-
Автоматична система змащення
Комплектація:
-
Компресор ABAC PRO A49B 100 CT3
-
Повітряні фільтри
-
Транспортувальні колеса
-
Гарантійний талон
-
Інструкція користувача
-
Пакувальна коробка
Характеристики
| Тип | Поршневий |
|---|---|
| Тип компресора | Оливний |
| Клас | Професійний |
| Живлення | Електричний |
| Потужність двигуна | 2200 Вт |
| Напруга | Мережа 380 В |
| Продуктивність | 444 л/хв |
| Максимальний тиск | 11 бар |
| Кількість ступенів стиснення | 2 ступені |
| Тип привода | Ремінної |
| Тип встановлення | Пересувний |
| Кількість вихідних конекторів | 2 шт |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Обсяг ресивера | 100 л |
| Довжина: | 1006 мм |
| Ширина | 927 мм |
| Глибина | 486 мм |
| Вага | 70 кг |
| Додатково | Рівень шуму — 91 дБ |
| Комплектація | Компресор; Ресивер; Транспортувальні колеса; Картонна коробка; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Виробник | ABAC |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 64 847,34 ₴



