Італійський культиватор розроблений для оброблення ділянок малої та середньої площі.
Здійснює якісне запалення, глибиною приблизно 20 см.
Бензиновий привод забезпечує чималу потужність, що дає змогу обробляти всі різні типи ґрунтів, зокрема щільний спресований шар землі.
Агрегат полегшить роботу на городі, у саду, на присадибній або дачній ділянці.
Компактні габарити дають змогу працювати в теплиці, на клумбах і ділянках складної форми.
Особливості та переваги моделі MH175RK (68599003):- бензомотор ЕМАК характеризується тривалим ресурсом і високим ККД,
- оперативне оброблення великої площі завдяки продуктивності,
- задній хід полегшує розворот у вузьких місцях,
- сталеві леза-фррези легко встромлюються в ґрунт і ефективно перемішують поживний шар,
- низька витрата бензину в процесі функціонування,
- регульовані ручки керування з м'якими накладками,
- невелика витрата палива та мастильних речовин,
- маневровість обладнання завдяки встановленій трансмісії,
- коригування ширини захоплення залежно від форми оброблюваної ділянки,
- збоку різальна система прикрита дисками для захисту насаджень,
- допустимий рівень вихлопних газів.
Європейські технології збирання, використання зносостійких матеріалів під час виготовлення деталей,
Тривалий термін експлуатації за частого виконання садово-городніх робіт,
Безпека функціонування для користувача досягається продуманою конструкцією,
Пересування мотокультора у разі запалення не вимагає від оператора застосунка сили для штовхання,
Розумний рівень цін на якісну витривалу машину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Комплектація | - Культиватор, — інструкція з експлуатації, — гарантійний талон |
| Харчування | бензиновий |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Клас | Професійний |
| Об'єм двигуна | 183 см. куб. |
| Габарити | 800x820x1400 мм |
| Країна походження | Італія |
| Захист двигуна від низького рівня масла | Да |
| Обсяг паливного бака | 3 л |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Марка палива | АІ-92 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Виробник двигуна | Oleo-Mac |
| Потужність, л. с. | 6 л. с. |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Додаткові параметри | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Висота, мм | 800 мм |
| Ширина, мм | 820 мм |
| Регулювання ручки управління по горизонталі | Да |
| Можливість встановлення навісного обладнання | Да |
| Діаметр фрез | 320 мм |
| Кромкорезы (захисні диски для рослин) | Да |
| Редуктор (привід) | ланцюговий |
| Клас культиватора | важкий |
| Глибина культивації | 20 см |
| Розташування транспортувальних коліс | спереду |
| Регулювання ширини культивації | два регулювання |
| Кількість фрез | 6 |
| Регулювання ручки управління по вертикалі | Да |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Внутрішній посадковий діаметр зчіпки | 16.5 мм |
| Зчеплення | Ремінне |
| Максимальна ширина культивації | 60 см 80 см |
| Діаметр маточини | 25 мм (круглий) |
| Регулювання кермової колонки | Да |
- Ціна: 18 594 ₴



