Італійський моторизований культиватор MH 197 RK інноваційна модель торгової марки OLEO-MAC потужністю 6,0 л. Він призначений для високоякісного оброблення присадибної ділянки, навіть якщо на ньому виростають дерева та чагарник. Його основними перевагами є ергономічний дизайн панелі оператора, 2-позиційна ширина оброблення, зносостійкі фрези та спеціальне транспортувальне колесо. Крім того, незаперечною перевагою цього агрегату вважається 3-швидкісна коробка передач, що включає реверс. Надалі описи перераховані особливості моделі розглянуті докладніше.
Особливості Oleo-Mac MH 197 RKSПотужний італійський двигун EMAK
Одна з основних переваг гільзового двигуна EMAK спеціальне компонування, що зумовлює його оптимальну потужність за робочого об'єму 183 см3. По-перше, безклапанний модуль газорозподілу забезпечує ефективну форму камери згоряння. По-друге, наявність 2 поршневих кілець у системі мотора сприяє суттєвому збільшенню компресії, а отже, досягненню в цьому мотокультураторі максимальної потужності (6,0 л.с.) і крутного моменту.
Ланцюговий редуктор з олійною ванною
Базовим компонентом силового передавання моделі MH-197 RK є надійний ланцюговий редуктор. Його конструкція складається з провідної та відової зірочок. За чим відома (нижня) зірочка приводить у дію робочий вал із фрезами. Водночас корпус редуктора досить тонкий, що забезпечує проникнення фрез на максимальну глибину, не перешкоджаючи їх переміщенню в ґрунті. Примітна особливість такої конструкції обов'язкова наявність олійної ванни (картера). Саме цей пристрій істотно збільшує моторесурс бензокультуратора OLEO-MAC.
Сталеві ковані фрези завтовшки 4,2 мм
Різальний орган моделі MH 197 RK саблеподібні фрези з кованої сталі, ефективність яких під час оброблення ґрунту є незаперечною. Тому використання ножів із загартованої вуглецевої сталі в культиваторах торгової марки OLEO-MAC фактично є стандартом. Однак у представленому агрегаті конструкція фрез дещо відрізняється від аналогів: товщина лопаті збільшена до 4,2 мм. Це забезпечує виняткову стійкість фрези до найтвердіших типів ґрунту.
Ширина оброблення на вибір
Інноваційний агрегат OLEO-MAC MH 197 RK функціональніший, ніж попередники. Вся річ у розбірному пристрої фрезерувального модуля. Він складається із 6 різальних органів (2 секції), кожен із яких легко демонтується. Це дає змогу оператору вибирати ширину оброблення 650 або 850 мм.
Комфортне керування глибиною культивації
Глибина культивації (глибина занурення фрези) у цій моделі досягає 250 мм і регулюється за допомогою сошинка. Для цього оператор спочатку виставляє необхідне положення сошика та закріплює його регулювальним болтом.
Ергономічна панель оператора, регульована за висотою та в сторони
Незаперечною перевагою моторизованого агрегату MH 197-RK вважається ергономічна панель оператора. Вона легко регулюється не тільки за висотою, але й за горизонталлю. Остання функція дає змогу оператору керувати культиватором, утримуючи його з боку.
Переднє транспортувальне колесо
Транспортування представленого мотокультора здійснюється за допомогою переднього колеса. Під час оброблення ґрунту колесо підіймається вгору, що істотно полегшує просування фрези.
Читати докладніше| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Культиватор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній посадковий діаметр зчіпки | 16.5 мм |
| Можливість встановлення навісного обладнання | Да |
| Висота, мм | 850 мм |
| Габарити | 850x1100x1570 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина культивації | 32 см |
| Діаметр фрез | 320 мм |
| Додаткові параметри | з верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Захист двигуна від низького рівня масла | Да |
| Клас | Професійний |
| Клас культиватора | важкий |
| Кількість фрез | 2 |
| Комплектація | - Культиватор, — фрези, — інструкція з експлуатації, — гарантійний талон, — паковання |
| Кромкорезы (захисні диски для рослин) | Да |
| Максимальна ширина культивації | 85 см 65 см |
| Марка палива | АІ-92 |
| Модель двигуна | Emak K800 HC OHV |
| Потужність, л. с. | 6 л. с. |
| Об'єм двигуна | 182 см. куб. |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Обсяг паливного бака | 3 л |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Харчування | бензиновий |
| Виробник двигуна | Oleo-Mac |
| Розташування транспортувальних коліс | спереду |
| Регулювання кермової колонки | Да |
| Регулювання ручки управління по вертикалі | Да |
| Регулювання ручки управління по горизонталі | Немає |
| Регулювання ширини культивації | три регулювання |
| Редуктор (привід) | ланцюговий |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Країна походження | Італія |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Ширина, мм | 1100 мм |
- Ціна: 17 880 ₴












