У нижній частині Scheppachlv 80 розташований трифазний електромотор із потужністю 3,7 кВт, який приводить у дію гідравлічний прес. Для транспортування дровокола використовують спеціальне швидкознімне колісне шасі.
Велика продуктивністьЗастосування дровокола можливе тільки в тих випадках, коли ми можемо забезпечити для нього трифазне електроживлення. Експлуатація дровокола досить проста, вона детально роздана в інструкції користувача, яка постачається в комплекті з Scheppachlv 80. Після під'єднання живлення необхідно на панелі керування натиснути кнопку вмикання. Далі відрегулювати висоту підставки для встановлення на неї полінів, яка регулюється за висотою та максимально може досягати 104 см. Дровокол Scheppachlv80 впорається з колодами завдовжки до 104 см і діаметром до 32 см. На підставку встановлюється поліно та для його розколювання натискаються керівні пресом ручки вниз. Для руху розколювального ножа вниз необхідно утримувати ручки в натиснутому положенні. А для встановлення ножа у вихідне положення ручки відпускають. Швидкість руху ножа вниз дорівнює 4,5 см, а швидкість підняття ножа вгору — 18 см. Далі процедуру повторюють з іншим полем.
Дровокол можна експлуатувати впродовж декількох годин, але треба стежити за температурою електродвигуна та не допускати його перегрівання.
Безпечне та просте керуванняСтійка основа та низька база дровоколу Scheppach Woodster LV 80 дають змогу не підіймати колоди вгору, Ваша участь у колясці мінімізується, унеможливлена можливість випадкового запуску, а безпека процесу загалом відповідає найжорсткішій стандартам. Плюс до того, агрегат легко переміщати за допомогою спеціальних коліс, та й його габарити можна назвати компактними: 930х830х1470 мм.
Сервісне обслуговування дровокола можна провести в сервісних центрах компанії Scheppach. Експлуатацію Scheppachlv 80 необхідно вести в співвідомленні з вимогами та правилами інструкції, не допускати його перегрівати, пошкоджень. Стежити за браком у розколюваній деревині металевих частин.
КомплектаціяScheppachlv 80, інструкція користувача
Читати докладніше| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 125 кг |
| Габарити | 315x575x760 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна довжина колоди | до 1040 мм |
| Максимальний діаметр колоди | до 880 мм |
| Потужність, Вт | 3000 Вт |
| Харчування | електричний |
| Робоче положення | вертикальний |
| Сила розколювання | 8 тонн |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип товару | дровоколи |
- Ціна: 3 299 ₴



