Професійна заготівка дров справа не легка, і багато хто прагне полегшити та механізувати це заняття. Відома німецька фірма Scheppach, що виробляє електрообладнання, а також товари для дому та саду випустила потужний дровокол з індексом HS 1200B з вертикальним робочим положенням.
Агрегат промислового класу вирізняється високою продуктивністю функціонування і високою різальною здатністю, яка дає змогу переробляти заготівки з твердих порід дерева.
Представлений пристрій використовується організаціями, які займаються підприємницькою діяльністю з реалізації дров, а також власниками приватних домоволодінь, які використовують дрова як основне паливо для обігрівання приміщень.
Переваги та особливості дроборіза Шепах HS 1200 B:-
Електромотор потужністю в 4,1 кВт сприяє високій швидкості проведення заходів з розколу деревних полінів,
-
Представлена модель працює від трифазної мережі, що треба врахувати під час встановлення в цеху або виробничому приміщенні,
-
Інноваційні технології, втілені в цьому пристрої, запобігають перегріванню та перевантаження в складних умовах експлуатації, а також мінімізує згубні стрибки напруги,
-
Олійна гідравлічна система забезпечує високу силу стиснення, необхідну для розколювання надтвердої або вологої деревини,
-
Міцний корпус обладнання захищає від зовнішнього впливу та потрапляння стружки або пилу до внутрішніх вузлів,
-
Наявність спеціального пристосування, що обмежує хід поршня, можна домогтися плавної та стабільної роботи агрегату,
-
Стійкість верстата під час функціонування дає змогу не турбуватися про випадкове перекидання завантаженого обладнання,
-
Можливість перероблення колод діаметром до 50 см істотно розширює сферу застосування.
1. Прекрасні технічні характеристики, що сприяють високій ефективності заготівлі дров у промислових масштабах,
2. Високий рівень безпеки лісопереробного апарату для людини, що виконує розпилювання,
3. Тривалий час експлуатації обладнання за інтенсивного та регулярного застосування,
4. Конструкція агрегату передбачає нижню подачу деревного матеріалу, що мінімізує зусилля оператора з трудомісткого підняття важких предметів,
5. Електроінструмент здатний переробляти колоди завдовжки до 1,35 м, позбавляючи потреби попереднього розпилювання на малі заготівки,
6. Зручний формат пристосування сприяє комфортній діяльності оператора впродовж тривалого часу,
7. Німецька якість усіх деталей дровокола та високоточні маніпуляції щодо його збирання гарантують стабільність його функціонування без регулярного техобслуговування,
8. Максимально простий процес керування деревообробним верстатом не викликає ускладнень навіть у новачка в цій галузі,
9. Можливість розколу поліна на 4 частини дає змогу заготовлювати дров'яні заготовки зручного розміру для використання в побуті та господарській діяльності.
Читати докладніше| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1110x600x1050 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Клас захисту | IP54 |
| Конструкція | гідравлічні |
| Максимальна довжина колоди | до 1350 мм |
| Максимальний діаметр колоди | до 500 мм |
| Потужність, Вт | 4100 Вт |
| Обсяг гідравлічного масла | 8 л |
| Харчування | електричний |
| Робоче положення | вертикальний |
| Сила розколювання | 12 тонн |
| Швидкість зворотного ходу | 180 мм/сек |
| Швидкість розколювання | 45 мм/сек |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип товару | дровоколи |
- Ціна: 2 599 ₴





