Конструкція фрезерного верстата дає змогу розміщувати його під час роботи на столі або тумбі з достатньою міцністю і стійкістю, який здатний витримувати подвоєну вагу, з огляду на масу обладнання та його робочий процес. Є можливість надійного кріплення фрезерного апарату до столу, на якому він встановлений, що неабияк збільшує стійкість до вібрацій. Сам верстат являє собою металевий корпус із робочим столом із гладкого шліфованого чавуну з можливістю розширення в обидві сторони. Така особливість підвищує продуктивність і збільшує допустимі для оброблення розміри заготівок. Ковзазна поверхня полегшує маневровість. Встановлені на столі кутовий упор із транспортиром і фіксатори у формі двох опорних планок підвищують точність різання.
Верстат фрезерний Scheppach HF50 працює на електродвигуні потужністю 1,5 кВт, який є двигунним механізмом для роботи фрези. Швидкість його обертів становить від 8000 до 24 000 на хвилину. Надійність роботи електродвигуна укріплена встановленим термозахистом, який не допускає згоряння, вимикаючи верстат під час перегрівання. Крім того, на час робочого процесу функціонує ефективна система охолодження. Кнопка запуску та аварійне вимкнення розміщена на корпусі в зручному для вільного доступу місці. Від випадкового натискання кнопки захищені прозорими пластиковими кришками.
Завдяки змінним шпинделям, що входять до комплекту, із діаметром на 6 мм, 8 мм, 12 мм є можливість встановлювати різні фрези для виконання різних завдань. За висотою шпиндель виставляється з плавним регулюванням за допомогою маховика в діапазоні від 0 до 40 мм і надійно блокується на вибраному рівні для точності різання. Також точне фігурне вирізування забезпечує рухома каретка із затискним шипорізним пристроєм із реверсним ходом. Для чистої та якісної роботи з підвищеним комфортом є можливість під'єднання промислового стружковідсмоктувача. Особливості Scheppach HF50
Тиха робота двигуна
Встановлений у верстаті потужний двигун працює від електромережі, що забезпечує тиху економну роботу пристрою без шкідливого впливу на навколишній простір. Зниження шуму стало можливим і завдяки заміщенню двигуна в міцний корпус із листової сталі.
Плавне регулювання обертів
Задана двигуну потужність 1,5 кВт дає змогу досягати швидкості обертів від 8000 до 24 000 на хвилину з плавним їхнім регулюванням для можливості підлаштовувати роботу фрези під використовуваний за твердістю матеріал.
Гладка робоча поверхня
Робоча поверхня виготовлена з чавуну та відшліфована до ковзної гладкості, що полегшує процес подавання заготівок на столі до фрезів і збільшує маневровість під час фігурного різання.
Два розширювачі робочого столу
Завдяки вбудованим у робочий стіл розширювачам з обох боків є можливість збільшити робочу площу в кілька разів. Основні параметри поверхні становлять 610х360 мм, а за допомогою розширювачів його довжина збільшується на 210 мм у кожну сторону.
Подвійний паралельний фіксатор
Паралельний фіксатор, що складається з двох опорних планок, сприяє надійному стійкому зміцненню заготовки на робочій поверхні столу та має безліч регулювань і налаштувань для різноманітного різання.
Легконастроюваний кутовий упор
Розміщений на робочому столі рухомий кутовий упор легко встановлюється на потрібний кут завдяки нанесеной точній шкалі транспортира. Має міцні фіксатори для закріплення потрібного кута. Легко настроюється й регулюється.
Регульований за висотою шпиндель
Модель фрезерного верстата Scheppach HF50 укомплектована змінними шпинделями різного діаметра, що підвищує функціональність пристрою. Регулювання висоти шпинделя можливе в діапазоні від 0 до 40 мм із точним встановленням необхідного рівня завдяки нанесеной шкалі.
Кнопка запуску із захистом від увімкнення
Розміщена на корпусі пилозахищена кнопка запуску має захист від випадкового увімкнення, а також від увімкнення у разі тимчасової відсутності мережі електроживлення.
Патрубок для під'єднання стружковідсмоктувача
Вбудований патрубок для можливості під'єднати під час різання заготівок промислового пилососа для збирання стружки, який забезпечить чистоту робочого місця з дбайливим ставленням до здоров'я користувача.
Читати докладніше| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид верстата | фрезерні |
| Висота столу | 365 мм |
| Габарити | 1030x360х311 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Діаметр фрези | 50 мм |
| Діаметр шпинделя | 50 мм |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Максимальна висота фрезерування | 40 мм |
| Максимальні оберти | 24000 об/хв |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Харчування | Від мережі |
| Розмір робочого столу | 610х360 мм |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний |
| Тип установки | Настільний |
| Хід шпинделя (валу) вертикальний | 40 мм |
| Цанговий патрон | 6, 8, 12 мм |
- Ціна: 2 799 ₴










