Фрезерний верстат Sсheppach Molda 3.0 – високопродуктивний апарат, невеликий фрезерний верстат з великим набором функцій, призначений для невеликої майстерні.
Фрезерний верстат Sсheppach Molda 3.0 оснастили потужним 3-х швидкісним 2800W двигуном, який забезпечить швидкість обертання шпинделя від 3000 до 8200 об. хв. Це дозволить обробити різні види деревини з максимальною легкістю, при цьому ефективно та дуже швидко.
У комплект поставки Molda 3,0 входить стіл для подачі заготовок зі ковзним упором. Каретка, що рухається, для роботи з великими заготовками. Наявність розсувної каретки забезпечить контроль під час роботи, високу точність, максимально спрощує керування та підвищує ефективність.
Технічні характеристики Scheppach Molda 3.0
Робочі параметри
Діаметр фрези 200 мм
Матеріал, що обробляється по дереву
Діаметр шпинделя 30 мм
Максимальні обороти
3000 об/хв
6000 об/хв
9000 об/хв
Хід шпинделя (валу) вертикальний 100 мм
Максимальна висота фрезерування 100 мм
Характеристики двигуна та пристрої
Напруга трифазна (380 В)
Живлення від мережі
Потужність, Вт 2800 Вт
Конструктивні та функціональні особливості
Призначення
для фігурного різання
для виробництва меблів
Інформаційний дисплей немає
Діаметр витяжного штуцера 100 мм
додаткова інформація
Тип верстата вертикально-фрезерний
Габарити 640х660х1050 мм
Вид верстата фрезерні
Клас напівпрофесійний
Розмір робочого столу 640х480 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для фігурного різання для виробництва меблів |
| Тип верстата | вертикально-фрезерний |
| Харчування | Від мережі |
| Потужність, Вт | 2800 Вт |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Інформаційний дисплей | Немає |
| Габарити | 640х660х1050 мм |
| Максимальні оберти | 3000 об./хв 6000 об./хв 9000 об./хв |
| Розмір робочого столу | 640х480 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Діаметр фрези | 200 мм |
| Хід шпинделя (валу) вертикальний | 100 мм |
| Максимальна висота фрезерування | 100 мм |
| Діаметр шпинделя | 30 мм |
| Вид верстата | фрезерні |
- Ціна: 2 913 ₴



