CHEPPACH HL460 - електричний дровокол із силою розколювання в 4 тонни є чудовим помічником.
Його безпечна і безшумна робота дозволяє розколоти до 100 колод на годину, легко розколює сирі колоди або витримані колоди.
Потужність гідроциліндра 4 тонни
Місткість дровокола 370 мм x Ø 250 мм
Потужний двигун 2 л.с.
Гідравлічний циліндр з автоматичним поверненням
Дровокол Scheppach, виготовлений відповідно до найвищих європейських стандартів якості та безпеки, прослужить роки безвідмовної експлуатації.
Дворучне керування утримує руки осторонь дій під час роботи
Ця машина вимагає мінімального простору для зберігання
Захисна кришка у зоні розколу
Стіл для зберігання колін
Технічні характеристики Scheppach HL460
Робочі параметри
Максимальний діаметр колоди до 250 мм
Характеристики двигуна та пристрої
Харчування електричне
Напруга від мережі (220 В)
Потужність, Вт 1500 Вт
Конструктивні та функціональні особливості
Конструкція гідравлічна
додаткова інформація
Тип товару дровоколи
Робоче положення горизонтальне
Сила розколювання 4 тонни
Вага 48.5 кг
Гарантія 12 місяців
Клас напівпрофесійний
Країна походження Німеччина
Комплектація
- дровокол;
- Інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
- картонна коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | гідравлічні |
| Харчування | електричний |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип товару | дровоколи |
| Гарантія | 12 місяців |
| Максимальний діаметр колоди | до 250 мм |
| Сила розколювання | 4 тонни |
| Робоче положення | Горизонтальний |
- Ціна: 10 600 ₴




