Професійний деревообробний верстат, роботу якого подужає як професійний токар, так і любитель майструвати у приватній токарній майстерні. Це обладнання, яке можна використовувати для токарної обробки великогабаритних заготовок.
особливості:
поворотна на 180 градусів головка шпинделя, яка має 10 швидкостей обертання, що вибираються шляхом зміни ременя на шківі.
у верстаті встановлено потужний електричний двигун, що отримує живлення від стаціонарної мережі 220 В
обертання по і проти годинникової стрілки
міцна та потужна добротна станина виконана з чавуну.
Технічні характеристики Scheppach LATA 5.0
Робочі параметри
Матеріал, що обробляється по дереву
Відстань між центрами 1050 мм
Хід пінолі задньої бабки 55 мм
Діаметр обточування на поперечним супортом 255 мм.
Під'єднання шпинделя М33х3.5
Максимальний розмір заготовки 355х1050 мм
Характеристики двигуна та пристрої
Напруга однофазна (220 В)
Потужність, Вт 750 Вт
Живлення від мережі
Конструктивні та функціональні особливості
Кількість швидкостей (шпинделя) 10
Тип установки підлоговий
Управління оборотами механічне
Призначення
стругальні
для виробництва меблів
Особливості
перемикач реверсу
для гаража
шкільні
Планшайба 150 мм
додаткова інформація
Діаметр обточування 355 мм
Конус пінолі задньої бабки MK2
Вид верстата токарні
Наявність ЧПУ без ЧПУ
Клас напівпрофесійний
Вага 92 кг
Країна походження Німеччина
Гарантія 12 місяців
Габарити 1600x500x1180 мм
Комплектація
- Токарний верстат;
- упор для різців;
- Планшайба;
- Інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Вага | 92 кг |
| Комплектація | - Токарний верстат, упор для різців, планшайба, — інструкція з експлуатації, — гарантійний талон |
| Харчування | Від мережі |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Габарити | 1600x500x1180 мм |
| Тип установки | Підлоговий |
| Країна походження | Німеччина |
| Конус пінолі задньої бабки | MK2 |
| Кількість швидкостей (шпинделя) | 10 |
| Хід пінолі задньої бабки | 55 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Відстань між центрами | 1050 мм |
| Управління оборотами | механічне |
| Під'єднання шпинделя | М33х3.5 |
| Планшайба | 150 мм |
| Діаметр обточування на поперечним супортом | 255 мм |
| Вид верстата | токарні |
| Велич ЧПУ | без ЧПУ |
| Максимальний розмір заготовки | 355х1050 мм |
| Діаметр обточки | 355 мм |
- Ціна: 20 926 ₴




