

Компресор Scheppach HC 53dc
19 513,74 ₴
- В наявності
- Код: 101124
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Серед асортименту компресорів, представлених німецьким виробником Scheppach у нашій країні, підвищеним попитом для професійного та домашнього застосування має модель HC 53 dc, яка поєднує в собі високу продуктивність, компактність і доступну вартість.
За допомогою цього компресорного встановлення оператор швидко накачає шини, очистить ділянку від пилу та дрібних відходів виробництва, а також під'єднає пневматичний ручний інструмент для виконання різнопланових операцій.
Агрегат добре проявляє себе в шиноремонтних компаніях, фарбувальних цехах, а також на будівельно-ремонтних майданчиках.
Переваги та особливості компресора Шепах HC 53 dc:-
Високі технічні показники поряд із гарною продуктивністю здійснення відповідальних і складних заходів,
-
Фірмові технології бренда перешкоджають перегріванню та перевантаження агрегату у разі тривалого функціонування,
-
Робочий тиск компресорного встановлення 8 барів дає змогу виконувати завдання підвищеної складності максимально швидко,
-
На корпусі пристрою розташовані два барометри для моніторингу значення тиску та його своєчасного коригування,
-
Міцний кожух повітронагнітального обладнання захистить внутрішній механізм від пошкоджень у разі випадкового удару та потрапляння пилу на життєво важливі вузли,
-
Бак для стисненого повітря об'ємом у 50 літрів сприяє довгому часу роботи представленої моделі,
-
Можливість регулювання робочого тиску дає змогу виконувати операції з урахуванням усіх чинників і властивостей оброблюваного матеріалу,
-
Ресивер стійкий до корозії й пошкодження, що дає змогу уникнути витоку повітря,
-
Збільшені колеса сприяють гарній прохідності приладу нерівностями та різним типам поверхонь.
1. Високий рівень безпеки працівника, який виконує різнопланові завдання за допомогою цього агрегата,
2. Величезні потенційні можливості електрообладнання для забезпечення підприємницької та господарської діяльності людини,
3. Продуктивність 412 літрів за хвилину забезпечує потужний натиск повітря для здійснення амбітних цілей,
4. Тривалий час експлуатації в активному ритмі виробничих ліній без потреби в особливому обслуговуванні,
5. Легкий процес керування робочим режимом не затрудить навіть майстрів-початківців,
6. Оперативна зміна обладнання не займе багато робочого часу оператора, даючи змогу зосередитися на виконанні основних функцій,
7. Пристрій із порівняно невеликими розмірами можна використовувати в малогабаритних приміщеннях житлового та промислового призначення,
8. Встановлення стійке за повноцінної роботи на максимальній потужності, що унеможливлює її випадкове перекидання,
9. Збалансований та ергономічний агрегат забезпечує комфортну діяльність оператора під час настроювання та функціонального застосування представленого компресора.
Читати докладніше| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична підтримка робочого тиску | є |
| Вага | 44.5 кг |
| Вид | поршневі |
| Влагоотделитель | Немає |
| Висота, мм | 710 мм |
| Габарити | 710x380x950 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 950 мм мм |
| Клас | напівпрофесійний |
| Кількість вихідних коннекторів | 2 шт |
| Кількість манометрів | 2 манометра |
| Кількість ступенів стиснення | 2 щаблі |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Коннектори (з'єднання) | швидкознімний |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Манометр тиску на виході | є |
| Потужність, кВт | 2.2 кВт |
| Напруга | від мережі (220 В) Вольт |
| Об'єм масляного картера | 1 л |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Харчування | електричний |
| Пресостат (реле тиску) | є |
| Привід | прямий |
| Продуктивність компресора | 412 л/хв |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Регулювання вихідного тиску (на подачу) | є |
| Рекомендований тип масла | ISO 100 |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип компресора | олійний |
| Тип установки | пересувний |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Ширина, мм | 380 мм |
- Ціна: 19 513,74 ₴



