Гідравлічний 3-х фазний дровокол Scheppach HL2500GM - це потужний професійний інструмент, призначений для розколу великих колод. З його допомогою ви зможете легко та швидко заготовити велику кількість дров.
Дровокол має вертикальну конструкцію, всі деталі виготовлені з високоміцного металу. Гідравлічний привід має робочий тиск 25 тонн і швидкість розколу 13,7 см/с.
Для зручності переміщення дровокол Щеппах HL2500GM оснащений колесами для транспортування. Стійка основа забезпечує безпечну роботу.
Дровокол Scheppach HL2500GM розколює деревину будь-яких порід довжиною до 110 см та діаметром до 60 см.
Використовуючи додаткову насадку, яка купується окремо, поліни можна розколювати одразу на чотири частини.
Продумана система безпеки відповідає найсуворішим німецьким стандартам та практично виключає можливість випадкового запуску дровокола.
Технічні характеристики Scheppach HL2500GM
Робочі параметри
Максимальний діаметр колоди до 945 мм
Швидкість розколювання 137 мм/сек
Швидкість зворотного ходу 71 мм/сек
Характеристики двигуна та пристрої
Харчування електричне
Напруга від мережі (380 В)
Потужність, Вт 6600 Вт
Конструктивні та функціональні особливості
Конструкція гідравлічна
Клас захисту IP54
Обмежувач ходу поршня є
додаткова інформація
Тип товару дровоколи
Робоче положення вертикальне
Сила розколювання 25 тонн
Максимальна довжина колоди до 1100 мм
Вага 373 кг
Гарантія 12 місяців
Клас напівпрофесійний
Країна походження Німеччина
Габарити 2520х1540х1140 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 373 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | гідравлічні |
| Харчування | електричний |
| Потужність, Вт | 6600 Вт |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Габарити | 2520х1540х1140 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип товару | дровоколи |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP54 |
| Обмежувач ходу поршня | Да |
| Максимальний діаметр колоди | до 945 мм |
| Сила розколювання | 25 тонн |
| Максимальна довжина колоди | до 1100 мм |
| Робоче положення | вертикальний |
| Швидкість розколювання | 137 мм/сек |
| Швидкість зворотного ходу | 71 мм/сек |
- Ціна: 85 083 ₴







