Опис моделі Lifan KP230E Бензин-Газ
Двигун загального призначення Lifan KP230E Бензин-Газ — одноциліндровий чотиритактний двигун із верхнім розміщенням клапанів (OHV) і горизонтальним валом. Підходить для встановлення на будівельну, садову та сільськозтехніку, на невеликі генераторні установки тощо.
Особливості та переваги моделі KP230E Бензин-Газ:- оптимальна продуктивність для збільшення терміну експлуатації двигуна та більшої економії палива,
- для підвищення комфорту запуску двигун обладнаний електростартером,
- ретельно продумані компоненти для зниження вібрації,
- великий паливний бак без потреби постійного дозаправляння,
- датчик тиску оливи та захист від короткого замикання,
- висока якість матеріалів і спеціальні компоненти гарантують надійність і довгострокове використання обладнання,
- мінімальне обслуговування для зручності експлуатації,
- відповідність суворим світовим екологічним стандартам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lifan |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Діаметр вала | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Повітряний фільтр | фільтр в олійно ванної |
| Габарити | 440х380х400 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | побутової |
| Потужність, л. с. | 8 л. с. |
| Напрямок обертання вала з боку стартера | за годинниковою стрілкою |
| Об'єм двигуна | 223 см. куб. |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Харчування | бензин/газ |
| Розташування валу | горизонтальне |
| Витрата палива, г/кВт·год | 374 г/кВт·ч |
| Країна походження | Китай |
| Тип повітряного фільтра | фільтр у олійній ванній |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип колінчастого вала | Шпонковий |
| Рівень шуму | 68 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 668,60 ₴











