


Ручной пылесос AEG BHSS18-0 без АКБ и ЗУ (4935471983)
3 229,42 ₴
- В наличии
- Код: 949023
+380 (96) 907-24-42
Киевстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відвідне з'єднання 1/2 "- 3/4"
Один роз'єм для простого і швидкого підключення фитинга до отвору 1/2 "або 3/4" без використання будь-яких інструментів. Забезпечує стабільне і герметичне з'єднання. Його ергономічний дизайн дозволяє легко і зручно користуватися навіть мокрими пальцями.
Універсальний з'єднувач з різьбленням 1/2 "і 3/4" з прокладками для ідеального гідравлічного ущільнення. Вставне з'єднання для підключення всіх автоматичних шлангових з'єднувачів.
- ідеальна водонепроникність
- стійкі до ударів і негоду
- проста і негайна установка
Розміри
Ширина: діаметр 39 мм
Висота: 48 мм
Глибина: діаметр 39 мм
Вага: 17 гр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.84 кг |
| Габариты | 560х190х220 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс | профессиональный |
| Количество АКБ в комплекте | нет в комплекте |
| Материал контейнера | пластик |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Объем контейнера | 0.67 л |
| Питание | аккумуляторный |
| Производительность | 1140 л/мин л/мин |
| Разрежение | 54 мбар мбар |
| Страна происхождения | Германия |
| Тип пылесборника | без мешка |
| Тип уборки | сухая уборка |
Информация для заказа
- Цена: 3 229,42 ₴



