Універсальний токарно-гвинторізний верстат Turner 250X500G
85 000 ₴
82 450 ₴
- В наявності
- Код: 827761
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис токарного верстата FDB Turner 250x500G: Автоматична поперечна подача Реверс коробки подач Гартовані та шліфовані напрямні станини Гартований шпиндель (DIN 6350) < /ul>
Універсальний токарно-гвинторізний верстат FDB Turner 250x500G призначений для обробки врівноважених заготовок та деталей тіл обертання діаметром до 250 мм та граничною довжиною до 500 мм. Верстат стандартно характеризується високою якістю виконання, надійністю, зручністю в експлуатації та обслуговуванні. Turner 250x500G призначений для експлуатації в умовах одиничного виробництва, на підприємствах з невисоким навантаженням.
- Праве/ліве обертання шпинделя
- Механічна коробка перемикання швидкостей та подач
- Кожух патрона з кінцевим вимикачем
- Трапецеїдальне різьблення ходового гвинта
- Металокерамічні підшипники ходового гвинта
- Призматичні напрямні станини
Комплектація
Характеристики
| Додаткові параметри | |
|---|---|
| Конус задньої бабки | МТ3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1130×550×405 мм |
| Діаметр отвори шпинделя | 28 мм |
| Діапазон швидкостей поперечних поач каретки супорту | 0.017 0.187 мм/об |
| Діапазон швидкостей поздовжніх подавач супорту | 0.035 0.375 мм/об |
| Діапазон швидкостей шпинделя | 80-1600 об./хв |
| Діапазон кроку нарізування дюймових різі, виток на дюйм | 12-96 мм |
| Конус отвору шпинделя | МТ4 |
| Максимальна довжина оброблюваної заготовки між центрами | 500 мм |
| Максимальне переміщення пінолі задньої бабки | 60 мм |
| Максимальне поперечне переміщення каретки супорту | 125 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення каретки супорту | 75 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над поперечними салазами | 150 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної заготовки над станиною | 250 мм |
| Потужність електродвигуна | 0.75 кВт |
| Напруга електродвигуна | 220 В |
| Число швидкостей шпинделя | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 450 ₴








