Токарний верстат по металу FDB Maschinen Turner 360x1000W (1,5 kW)
316 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 827712
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Металообробний токарно-гвинторізний верстат FDB Maschinen Turner 360x1000W (1,5 kW) призначений для дрібносерійного та штучного виробництва.
Токарно-гвинторізний верстат FDB Maschinen Turner 360x1000W (1,5 kW) характеризується доступною ціною та високою якістю виконання вузлів та обладнання в цілому.
Жорстка станина, що забезпечує високу точність обробки та міцність конструкції загалом. Зручно розташовані органи управління токарно-гвинторізним верстатом забезпечують найменший час адаптації персоналу до обладнання в умови виробництва. li>СОЖ (система подачі охолоджуючої рідини),
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Додаткові параметри | |
| Конус задньої бабки | MT4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1822x787x1260 мм |
| Діаметр отвори шпинделя | 38 мм |
| Діапазон швидкостей поперечних поач каретки супорту | 0.015-0.22 мм/об |
| Діапазон швидкостей поздовжніх подавач супорту | 0.043-0.653 мм/об |
| Діапазон швидкостей шпинделя | 45-1800 об/хв |
| Діапазон кроку нарізування дюймових різі, виток на дюйм | 4.56 мм |
| Діапазон кроку нарізування метричних різей | 0.4-7 мм |
| Довжина виїмки | 238 мм |
| Конус отвору шпинделя | MT5 |
| Максимальна довжина оброблюваної заготовки між центрами | 1000 мм |
| Максимальне переміщення пінолі задньої бабки | 120 мм |
| Максимальне поперечне переміщення каретки супорту | 152 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення каретки супорту | 90 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення супорта | 946 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над виїмкою (ГАП) | 506 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над поперечними салазами | 220 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної заготовки над станиною | 360 мм |
| Максимальний розмір державки резчірача | 16 мм |
| Потужність електродвигуна | 1.5 кВт |
| Наявність місцевого освітлення | Да |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Да |
| Напруга електродвигуна | 380 В |
| Число швидкостей шпинделя | 8 |
| Ширина станини | 203 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316 000 ₴











