Опис токарно-гвинторізного верстата FDB Maschinen Turner 330x1000W з частотним перетворювачем і збільшеним для частотним перетворювачем мм дрібносерійного та штучного виробництва. Токарно-гвинторізний верстат FDB Maschinen Turner 330x1000W з частотним перетворювачем характеризується доступною ціною та високою якістю виконання вузлів та обладнання загалом. Жорстка станина, що забезпечує високу точність обробки та міцність конструкції в цілому. Зручно розташовані органи управління токарно-гвинторізним верстатом забезпечують найменший час адаптації персоналу до обладнання в умови виробництва. Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Додаткові параметри | |
| Конус задньої бабки | МТ3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1850х700х1281 мм |
| Діаметр отвори шпинделя | 70-480/480-2000 мм |
| Діапазон швидкостей поперечних поач каретки супорту | 0.018-0.475 мм/об |
| Діапазон швидкостей поздовжніх подавач супорту | 0.051-1.392 мм/об |
| Діапазон швидкостей шпинделя | 70-480/480-2000 об/хв |
| Діапазон кроку нарізування дюймових різі, виток на дюйм | 4-56 мм |
| Діапазон кроку нарізування метричних різей | 0.4-7 мм |
| Довжина виїмки | 205 мм |
| Конус отвору шпинделя | МТ6 |
| Максимальна довжина оброблюваної заготовки між центрами | 1000 мм |
| Максимальне переміщення пінолі задньої бабки | 95 мм |
| Максимальне поперечне переміщення каретки супорту | 70 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення супорта | 880 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над виїмкою (ГАП) | 500 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над поперечними салазами | 220 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної заготовки над станиною | 330 мм |
| Максимальний розмір державки резчірача | 16 мм |
| Потужність електродвигуна | 1.5 кВт |
| Наявність місцевого освітлення | Да |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Да |
| Напруга електродвигуна | 380 В |
| Число швидкостей шпинделя | безступеневе |
| Ширина станини | 187 мм |
- Ціна: 330 000 ₴











