Свердлильно-фрезерний верстат FDB Maschinen BF20Х Vario входить до лінійки професійних агрегатів багатофункціонального типу. За допомогою даної моделі можна виконати якісну обробку металозаготівель, твердої пластмаси та композитних матеріалів. Верстат BF20Х Vario відрізняється від аналогів надійністю всіх вузлів конструкції, легкістю в експлуатації та обслуговуванні. Виробник гарантує безпечне користування апаратом відповідно до вимог директив ЄС.
Силовий привід моделі BF20Х Vario складається з двигуна потужністю 1,1 кВт, що забезпечує безперебійну роботу верстата при середніх навантаженнях. Регульований робочий стіл із Т-подібними пазами дозволяє підключати оснастку для універсальних робіт із заготовками. Апаратом легко користуватися за допомогою мінімальної кількості важелів та кнопок керування. Верстат оснащений безступінчастою передачею оборотів шпинделя, що сприяє високоточній обробці деталей.
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 740x550x920 мм |
| Діапазон кута повороту (клона) шпиндельної головки | ±90 |
| Кількість пазів | 3 мм |
| Кількість ступенів | 2 |
| Конус шпинделя | MK2/M10 |
| Максимальна відстань від центру шпинделя до колони | 185 мм |
| Максимальна відстань від шпинделя до столу | 330 мм |
| Максимальний діаметр вертикального фрезерування | 20 мм |
| Максимальний діаметр узгодження (сталя) | 20 мм |
| Максимальний діаметр торцевого (дискового) фрезерування | 63 |
| Потужність електродвигуна приводу шпинделя | 1,1 кВт |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Немає |
| Напрямок обертання шпинделя | вправо вліво |
| Напруга електродвигуна шпинделя | 220 В |
| Переміщення пінолі | 50 мм |
| Переміщення шпиндельної голови (Z) | 270 мм |
| Підйом опускання | ручне |
| Поперечне переміщення столу (Y) | 175 мм |
| Поздовжнє переміщення столу (Х) | 280 мм |
| Розмір Т-образних пазів | 12 мм |
| Розмір столу | 500х180 мм |
| Відстань між пазами | 63 мм |
| Регулювання глибини свердління | Да |
| Різь затискної тяги шпинделя | М12 |
| Швидкість обертання шпинделя | 50-2250 об/хв |
| Спосіб зміни швидкості обертання шпинделя | варіатор |
| Тип електродвигуна — шпинделя | Асинхронний |
| Точне подавання пінолі | Да |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Немає |
| Функція нарізування різі | Немає |
- Ціна: 10 000 ₴



