Токарний верстат FDB Maschinen MCF 1500 призначений для обробки циліндричних, конічних та фасонних форм заготовок з м'яких та твердих порід деревини. Необхідні обороти та його плавне зміна забезпечує 4-ступінчастий ремінний шків чи механічний варіатор, у своїй не знижуючи потужності верстата. Модель FDB Maschinen MCF 1500 відноситься до промислової групи токарних деревообробних верстатів і призначена для експлуатації в умовах серійного, дрібносерійного та одиничного виробництва. >
- Завдяки використанню копіювального пристрою можна досягти виготовлення однакових фасонних поверхонь у кількох заготовок (невеликими серіями),
- Необхідні оберти досягаються за рахунок 4-ступінчастого пасового шківа або механічного варіатора, який під час роботи верстата забезпечує плавну зміну оборотів, не знижуючи його потужності,
- Конструкція верстатів є досить жорсткою для виконання токарних робіт та обробки заготовок з різних порід деревини та полімерів.
Комплектація< /h3>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 2100×700×1200 мм |
| Глибина копіювання | 45 мм |
| Максимальна довжина заготовки | 1500 мм |
| Максимальний діаметр заготівки | 420 мм |
| Потужність електродвигуна | 1,1 кВт |
| Напруга електродвигуна | 380 В |
| Швидкість обертання шпинделя | 50-2800 об./хв |
| Спосіб зміни швидкості обертання шпинделя | ручний режим приводного ременя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴



