Базовий багатофункціональний набір шуруповерт DALIN
2 856 ₴
2 770,32 ₴
- В наявності
- Код: DT701
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Базовий набір DALIN - це незамінний інструмент домашнього майстра від корейського виробника.
Арсенал кожного майстра складається з базового набору інструменту, функції якого охоплюють всі основні операції будівельно-монтажних робіт. Так в ящику для інструментів обов'язково знаходиться дриль, шуруповерт, шліфувальна машинка, електричний лобзик і так далі. Напевно, не один майстер мріяв про мультифункциональном електроінструменті, здатному виконувати завдання перерахованої будівельної оснастки.Корейський виробник втілила мрію в реальність, випустивши на ринок багатофункціональний агрегат DALIN
Арсенал кожного майстра складається з базового набору інструменту, функції якого охоплюють всі основні операції будівельно-монтажних робіт. Так в ящику для інструментів обов'язково знаходиться дриль, шуруповерт, шліфувальна машинка, молоток, кутова, і так далі. Напевно, не один майстер мріяв про мультифункциональном електроінструменті, здатному виконувати завдання за призначенням будівельних робіт одним інструментом, замінюючи лише насадки.
У базовий комплект постачання входить:
Корпус шуруповерта, насадка "дриль-шуруповерт", акумулятор 18 Вольт 1,5 Ач, зарядний пристрій IFC-HT22 ,
біти -25 шт, адаптер-1 шт, бітотримач-1 шт головки торцювальні - 8 шт, біти для викручування болтів -4 шт, свердла в асортименті - 11 шт, гнучкий вал, кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Dalin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 15 |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 |
- Ціна: 2 770,32 ₴









