Точильно шліфувальний верстат по металу OptiGrind GU 25
16 301 ₴
15 322,94 ₴
- В наявності
- Код: 3101525
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Надійні універсальні точильні верстати, широко використовуються як в побутових, так і на різних виробництвах.
- Жорстка, надійна масивна конструкція верстата дозволяє експлуатувати його без зупинок.
- Центральна частина верстата виготовлена з алюмінію, здатної найбільш ефективно відводити тепло в процесі роботи електродвигуна.
- Тривалий термін служби і надійність забезпечується збалансованим ротором і якісними підшипниками.
- Жорстка, регульована опора заготовки.
- Захисні прозорі скла виготовлені з небиткого матеріалу.
- Антивібраційні гумові ніжки в основі верстата.
Комплект поставки:
- 1 шліфувальний круг з зернистістю K36
- 1 шліфувальний круг з зернистістю K80
Технічні характеристики:
| модель | OptiGrind GU 25 |
| артикул | 3101525 |
| Ширина | 319 мм |
| Висота | 365 мм |
| Довжина | 471 мм |
| Вага | 32.5 кг |
| Потужність приводу двигуна | 1,5 кВт |
| Електрична напруга | 400 В |
| Фази | 3 Ph |
| Поточний тип струму | ~ |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Число оборотів | 2850 об/хв |
| Зовнішній діаметр круга | 250 мм |
| Ширина шліф. кола | 40 мм |
| Діаметр посадочного отвору кола | 32 мм |
Приладдя для точильні Opti Grind |
артикул |
| Грубий шліфувальний круг K 36, Ø 200 х 30 Ø 32 мм стандартний корунд | 3107210 |
| Дрібний шліфувальний круг K 80, Ø 200 х 30 Ø 32 мм стандартний корунд | 3107215 |
| Грубий шліфувальний круг K 36, Ø 250 х 40 Ø 32 мм стандартний корунд | 3107250 |
| Дрібний шліфувальний круг K 80, Ø 250 х 40 Ø 32 мм стандартний корунд | 3107255 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 32 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 40 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 322,94 ₴



