Світлодіодна фара Groz LED-541 для встановлення на будь-який транспорт: екскаватор, комбайн, тягач, трактор або звичайний автомобіль. 15 LED світлодіодів видають високу потужність 45W і яскраве біле світло 3150 люменів. Завдяки куту світлового потоку 60 фара світить рівномірно та може освітлювати велику площу на відстань 80 метрів.
Міцна та надійна конструкція класом захисту IP67
Корпус зроблений із литого алюмінію, а лінза з міцного полікарбонату. Фара працює за будь-якої погоди: сніг, дощ та ін.
Джерело живлення
Фара працює від постійної напруги 9-32 вольтів від бортової мережі, що дає змогу під'єднати її до будь-якого транспорту. Кабель під'єднання завдовжки 450 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Прожектори |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Дальність променя | 80 м |
| Джерело живлення | 9V DC - 32V DC |
| Кількість світлодіодів | 15 LED світлодіодів по 3W |
| Потужність світлового потоку | 3150 Лм |
| Робоча температура | від -20°C до 45°C |
| З акумулятором | Немає |
| З магнітом | Немає |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | LED |
| Ширина світлового променя | 60° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 248 ₴



