Вибухозахищений насос для бензину та ДТ PIUSI EX140, 230 В
57 777 ₴
56 043,69 ₴
- В наявності
- Код: PI_F00395010
- +380 (95) 244-71-70Водафон
PIUSI EX140 вибухозахищений самовсмоктувальний насос для перекачування бензину та дизельного пального з використанням мережі 230 В. Насос здатний перекачувати до 140 літрів пального на хвилину, а тиск, що утворюється на виході, досягає 2 барів.
Електродвигун насоса відповідає класу теплостійкості S1 і забезпечує безперервну роботу насоса без обмеження за часом, що робить цю модель зручною для використання під час перекачування великих обсягів пального.
Насос обладнаний перепускним клапаном, що дає змогу не вимикати електроживлення у разі короткочасного перекривання напірної магістралі, але не треба допускати тривалої роботи обладнання в такому режимі.
У разі потреби обліку обсягів перекачаного пального насос можна обладнати витратоміром, а на всмоктувальну магістраль рекомендується встановлення фільтра тонкого очищення палива для захисту від потрапляння твердих механічних домішок, які можуть призвести до передчасного виходу з ладу обладнання.
Для з'єднання з магістраллю та допоміжним обладнанням використовуються фланцеві з'єднання розміром 1⁄4, на всмоктуванні й 1 на виході насоса.
Забороняється використовувати насос PIUSI EX140 для перекачування води та хімікатів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Тип рідини | дизель, бензин, гас |
| Впускний/випускний отвір | 1 1⁄4' х Конструктор |
| Висота «сухого» всмоктування | 2 м |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Тиск на виході | 1,8 Бар |
| Заборонені рідини | Вода, хімікати |
| Макс. час безперервної роботи | S1 тривалий |
| Напруга живлення | 230 В |
| Перепускной клапан | Да |
| Продуктивність | 140 л/хв л/хв |
| Робоча температура | -20/+40 °С |
| Розмір | 240х400х350 мм |
| Струм | 4,5 А |
- Ціна: 56 043,69 ₴



