Ручний світлодіодний ліхтарик із лазером, ультрафіолетом і магнітом LED-170, 300 люменів
2 136 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55074
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Портативний кармпанний ліхтарик Groz LED-170 для професійного використання. LED-світлодіод забезпечує потужність 5W і яскраве щільне біле світло 300 люменів. Ширина світлового променя 20, а його дальність — 66 метрів.
Ліхтарик додатково світить лазерним променем і ультрафіолетовим світлодіодом. Довжина хвилі УФ променя 395 м.
Міцна та надійна конструкція класами захисту IP54 та IK07
Корпус зроблений із литого алюмінію, що робить його стійким до падінь із висоти до 1 метра — звичайним явищем у робочому середовищі. Ліхтарик також не боїться вологи, пилу, бризок і дощу.
Крім того, корпус покритий анодованою плівкою військового рівня, яка забезпечує підвищену довговічність ліхтарика.
Ручка з нековзної гуми для кращого захоплення.
Універсальне використання завдяки магніту та поворотній головці на 90
Головка ліхтарика повертається на 90, що дає змогу спрямувати світловий промінь туди, куди необхідно. Це буде особливо зручно під час використання магніту на основі ліхтарика. Встановили ліхтарик на будь-яку металеву вправність, повернули головку та працюєте за комфортного освітлення.
Джерело живлення
Батарейки типу ААА — 3 штуки (не входять до комплекту). Батарейок вистачає до 3 годин безперервної роботи на максимальній потужності (300 люмен). І на 20 годин за мінімальної потужності (30 люменів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Ліхтарики |
| Час роботи акумулятора | 3 години при макс потужності / 20 годин при мін потужності |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Дальність променя | 66 м |
| Джерело живлення | 3хААА (немає в комплекті) |
| Кількість світлодіодів | 5W LED |
| Потужність світлового потоку | 300 Лм / 30 Лм |
| Робоча температура | від -20°C до 50°C |
| Розміри | 30 мм ширина х 149 мм висота х 37 мм глибина |
| З акумулятором | Немає |
| З магнітом | Да |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | LED |
| Ширина світлового променя | 20° |
- Ціна: 2 136 ₴



