Опис Генератор газобензиновий 5 кВт Vulkan SC6000-III (SC6000-III)
Газобензиновий генератор Vulkan SC6000-III — пристрій для забезпечення електричного струму обладнання й електроприладів, в умовах, коли немає можливості скористатися іншими джерелами електроенергії. Електростанція Vulkan SC6000-III здатна працювати від двох видів палива: бензину та зрідженого газу LPG (пропан-бутана).
Призначення: використовується для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі. Завдяки 2 режимам роботи, може застосовуватися як у промисловості, так і в побуті.
Переваги електрогенератора Vulkan SC6000-III
Універсальність палива
Генератор Vulkan SC6000-III має двигун, здатний працювати у двох режимах. У першому режимі електростанція живиться від бензину з октановим числом 92 або 95. Завдяки цьому максимальна вихідна потужність досягає 5,5 кВт. Другий режим є економнішим і екологічно чистим, оскільки SC6000-III починає працювати від зрідженої суміші газів LPG (пропан-бутана). Потужність на виході в такому разі становить до 4,6 кВт. Для зручності, зміна режиму роботи здійснюється одним великим перемикачем, який винсен на корпус генератора.
Зверніть увагу, генератор Vulkan SC6000-III не призначений для роботи від газової магістралі!
Продумана конструкція
Встановлена панель керування вирізняється простотою та доступна для використання навіть недосвідченому користувачеві. На ній розміщені розетки 220 В на 16 А та 32 А, клеми для під'єднання акумулятора з напругою 12 В, замок запалювання й лічильник пропрацьованих мото-годинників.
Електростанція SC6000-III змонтована на надійній металевій рамі, діаметром 38 мм і тому витримує великі навантаження на корпус без пошкодження. Для полегшення транспортування, генератор Vulkan у комплекті має пару коліс діаметром 22 см.
Якісні комплектуючі
У газобензининовому генераторі Vulkan SC6000-III для стабілізації напруги використовується синхронний альтернатор. Він має якісну мідну обмотку та дає змогу згладити коливання на виході до ±1%. Завдяки такій конструкції, генератор має підвищений ресурс роботи та менше перегрівається.
Велика автономність
Електростанція має для баків підвищеної ємності на 25 л для бензину. Час роботи без дозаправляння становить від 8 до 12 годин, залежно від обраного палива та під'єднаного навантаження.
Комплект постачання:
- генератор Vulkan SC6000-III — 1 шт.
- шланг високого тиску з редуктором — 1 шт.
- вилка 16 А тип Schuko — 1 шт.
- виделка 32 А триполюсна — 1 шт.
- комплект кабелей 12В DC - 1 шт
- колеса — 2 шт.
- вісь для коліс — 2 шт.
- інструкція з експлуатації — 1 шт.
- інструкція зі швидкого запуску (англ) — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин, Газ |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 12 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий, міні |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Максимальна потужність, кВт | 4.6 / 5.5 кВт |
| Модель двигуна | SENCI AP188F |
| Потужність | 5.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Об'єм двигуна | 389 см3 |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу, для компресора, для кондиціонера, для котла, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Розміри | 52x58x70 см |
| Витрата палива | 2.5 л/год (бензин), 3.8 л/год (газ) л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
- Ціна: 60 884 ₴





