Опис Генератор бензиновий 7.0 кВт Vulkan SC9000E-II (SC9000E-II)
Бензиновий генератор Vulkan SC9000E-II — пристрій для генерації напруги електричного струму в умовах, коли немає можливості скористатися іншими джерелами електроенергії.
Призначення: призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі. Може працювати в умовах як побутового, так і комерційного застосування.
Особливості генераторів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійні альтернатори
- Місткий паливний бак
Переваги електрогенератора Vulkan SC9000E-II
- Якісні генераторні модулі для тривалих навантажень
- Бензиновий двигун має полегшений старт і ступінь екологічності Євро2
- Надійні повітряні фільтри
- Глушник із іскрогасічем забезпечує низькі шуми під час роботи
- Датчик рівня оливи в картері двигуна
- Автоматична система захисту від перевантажень
- Система стабілізації напруги збільшує під'єднання чутливу електроніку
- Захист від потрапляння пилу всередину робочого механізму
- Посилений паливний бак
- Може запускатися як вручну, так і за допомогою електричного стартера
- Рівень шуму не більш ніж 80 дБ
- Паливний бак об'ємом 25 л
Технічні характеристики електрогенератора Vulkan SC9000E-II
Потужність двигуна:
15 кВт
Частота обертання:
3000 об/хв
Вид топлива:
бензин
Об'єм двигуна:
439 см3
Система запуску:
ручний/ел. стартер
Напруга:
230 В
Частота тока:
50 Гц
Номінальна потужність:
7 кВт
Максимальна потужність:
8 кВт
Кількість фаз:
1
Об'єм паливного бака:
25 л
Об'єм оливного бака:
0,9 л
Габарити:
730х556х610 мм
Вага:
90 кг
Інструкція експлуатації генератора Vulkan SC9000E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 8.0 ч годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | 170FB |
| Потужність | 7.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 15 л. |
| Потужність максимальна 1ф | 8.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 7.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 439 см3 |
| Обсяг паливного бака | 25.0 л |
| Об'єм бака для олії | 0.9 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR, Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу, компресора |
| Розміри | 73x55.6x61 см |
| Витрата палива | 3.1 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 000 ₴







