
Набір Mighty Seven NC-0615M0 з пневмогайковертом NC-6113 і набором головок 26-38 мм
13 880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26469
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Набір Mighty Seven NC-0615M0 з пневмогайковертом NC-6113 і набором головок 26-38 мм
Набір пневмогайковерта Mighty Seven NC-0615M0 — пневматичний інструмент для закручування та відкручування різних кріпильних матеріалів.
Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу та демонтажу різних металевих конструкцій, у виробничій промисловості та суднобудуванні, для ремонту різного обладнання та ін.
Приніцип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, який надходить до інструмента від компресора. Такий тип харчування робить його потужнішим і менш шумним, як порівняти з електричними аналогами.
Особливості пневматичних гайковертів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмогайковерта M7 NC-6113
- Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молот) — забезпечує потужність подвійного удару
- Підвищена потужність крутного моменту 1153 Нм, що дає чудову збалансованість і якість під час роботи
- Пневмогайковерт працює зі швидкістю обертання до 4500 об./хв
- Може працювати тривалий час без перерв
- Зручний регулятор потужності гайковерта дає змогу регулювати роботу в 3 положеннях, включно з реверсом
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 94,3 дБ (А)
- За хвилину інтенсивної роботи інструмент споживає 198 л повітря
- На 17% знижені витрати повітря, що дає змогу довше використовувати обсяг компресора
- Гайковерт важить усього 7,2 кг
- Пневмогайковерт обладнаний регулятором моменту затягування
- Ергономічна ручка гайковерта обладнана гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
- Повітря випускається через ручку
Комплектація набору NC-0615M0
- Пневмогайковерт Mighty Seven NC-6113
- Головки ударные 6-ти гранные 3/4': 26, 27, 29, 30, 32, 35, 36, 38
- Подовжувач для головок 175 мм
- Кардан 3/4'
- Шестигранники кутові: 4 мм, 5 мм
- Маслянка (лубрикатор) 1/4
- Штуцер (тато) 1/4
- Фіксатор головок: кільце та шпилька
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.6 кг |
| Діаметр шланга | 1/2 дюйм мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Довжина пристрою | 252 мм |
| Кількість обертів | 4500 об/мін |
| Крутний момент | 1153 Нм Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 25 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 3/4 дюйми |
| Витрата повітря | 198 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 880 ₴



