Опис Верлильний верстат GTM DB430 підлоговий, 220 В, 1100 Вт
Основні переваги GTM DB430:
- 1 рік — повна гарантія на весь механізм
- Професійне обладнання для свердління
- 1100 Вт — максимальна потужність двигуна
- 16 мм — діаметр шпинделя
- 25 мм — максимальний розмір свердла
- МТ2 — тип шпинделя
- 150 мм — хід шпинделя
- 215 мм — відстань від шпинделя до колони
- 80 мм — діаметр колони
- Швидкозатискний патрон 16 мм для оперативної заміни обладнання
- Плавне регулювання швидкості — від 440 до 2100 об./хв
- Цифровий індикатор швидкості
- Поворотний робочий майданчик
- 356x356 мм — розмір робочого майданчика
- LED-підсвітка — освітлення робочої зони
- Висота верстата 172 см
- 95 кг — найменша вага в класі
Комплектація
- Верстат свердлильний GTM DB430
- Лещата 125 мм
- Набір шестигранників
- Пілочка для інструментів
- Захисний екран
- Клин
Опис свердлильного верстата GTM DB430
Верлильний верстат GTM DB430 — професійне електричне обладнання для свердління глухих і наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових і кам'яних деталях. Залежно від поставленого завдання може працювати з різними свердлами,зенкерами, розгортками, позначками та іншим інструментом. Ця модель має підлогове виготовлення. Залежно від типу матеріалу, товщини або свердла, користувач може плавно налаштувати швидкість обертання патрона від 440 до 2100 об/хв. Для більшої зручності в конструкції передбачений цифровий індикатор поточної швидкості. Верстат комплектується тисками розміром 125 мм, які розміщені на робочому майданчику. Залежно від деталі майданчик може обертатися на 360 градусів, підійматися або опускатися. GTM DB430 комплектується металевим швидкозатискним патроном на 16 мм і захисним екраном, для запобігання травмам під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 кг |
| Виліт шпинделя | 215 мм |
| Габарити основи | 580х420 мм |
| Габарити робочової поверхні | 356х356 мм |
| Діаметр колони | 80 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Клас верстата | професійний |
| Кількість обертів | 2100 об./хв |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальний діаметр | 25 мм |
| Потужність | 1.1 кВт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Вертикальний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Тип шпинделя | MT2 |
| Хід шпинделя | 150 мм |
- Ціна: 35 684 ₴






