Опис Верстат деревообробний комбінований GTM MQ393A (MQ393A)
Основні переваги GTM MQ393A:
- Професійний верстат для оброблення дерева
- Повний цикл робіт із дерева
- 220 В — працює від побутової мережі
- 2200 Вт — максимальна споживана потужність
- 1246*1620*1030 мм — компактні габарити
- 260 кг — один із найлегших верстатів
Фугальний вузол
- 74 мм — діаметр вала
- 3500 об./хв — швидкість обертання ножа
- 300 мм — максимальна ширина стругання
- 3 мм — максимальна глибина стругання
- 6-120 мм — товщина заготівки під час прес-строванії
- 150 мм — мінімальна довжина заготівки під час прес-строчення
- 6,5 м/хв — максимальна швидкість подавання заготівки
- 0.45 — кут нахилу напрямної
Циркулярний вузол
- 300 мм — максимальний діаметр диска
- 25,4 мм — посадковий отвір диска
- 85 мм — максимальна товщина пропилювання
- 300 мм — максимальна ширина заготівки
- 0.45 — кут нахилу напрямної
Свердлильно-фрезеральний вузол
- 13 мм — максимальний діаметр свердління
- 120 мм — максимальна глибина свердління
- 10 мм — максимальна глибина вибірки
- 16 мм — максимальна ширина вибірки паза
- 150 мм — максимальний діаметр фрез (посадка 20 мм)
- 40 мм — максимальна ширина фрезерування
- 50 мм — максимальна глибина фрезерування
Комплектація
- Верстат комбінований GTM MQ393A
- Боржний вузол
- Шліфувальний круг 125*10*18 мм
- Фальцьовий ніж 104*14*18 мм
- Свердлильний патрон 1,5-13 мм
- Пиляльний диск 305*3*25,4 Z = 40
- Шестигранний ключ 6 мм
- Шестигранний ключ 8 мм
- Ключ гайковий 14*17 мм
- Ключ гайковий 10*12 мм
- Дерев'яне паковання
Опис комбінованого верстата GTM MQ393A
GTM MQ393A — професійне обладнання для оброблення деревини. Комбінований верстат MQ393A призначається для фугування, менструації, розпилювання дощок, свердління дерев'яних заготівок, вирізування пазів та інших робіт з деревом. У верстаті є можливість гнучкого настроювання конструкції під конкретне завдання, що неабияк спрощує роботу користувачеві та усуває потребу купівлі кількох окремих верстатів. Робочі частини наводяться в рух однофазним асинхронним двигуном потужністю 2200 Вт. Завдяки мідному обмотуванню двигун вирізняється надійністю і витримує великі навантаження.
Комбінований верстат GTM MQ393A постачається в дерев'яному пакованні пиляльним диском, шліфувальним колом, ножами, свердлом і комплектом інструментів для збирання
Корисні відеоматеріали та огляди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 260 кг |
| Габарити | 1150x390 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90 | 85 мм |
| Діаметр ножового вала | 74 мм |
| Кількість обертів | 3500 об./хв |
| Макс. глибина свердління | 120 мм |
| Макс. діаметр диска | 300 мм |
| Максимальний діаметр | 13 мм |
| Макс. ширина дошки | 360 мм |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Швидкість подачі | 6.5 м/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стружка під час рейсмусування | 0-3 мм |
| Тип | Комбінований |
| Ширина проходу | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 910 ₴





