Опис Краскопульт електричний GTM SG400
GTM SG400 — легкий і компактний фарбопульт, який призначається для постійного побутового використання. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. Максимальна витрата фарби під час роботи 800 мл/хв. Залежно від завдання та типу фарби, користувач може відрегулювати розпилення. Ручка прогумована та забезпечує надійне захоплення інструмента. Фарбопульт GTM SG400 постачається в картонній коробці з набором аксесуарів для роботи.
Основні переваги GTM SG400:
- 400 Вт — максимальна потужність
- 0.9 л — об'єм резервуара для фарби
- 800 мл/хв — максимальна витрата фарби
- 70 DIN-s — максимальна в'язкість фарби
- 2.5 мм — діаметр сопла
- Регулювання зони забарвлення
- Довжина кабелю живлення 195 см
Комплектація
- Фарбопульт електричний GTM SG400
- Лійка
- Набір аксесуарів для роботи
- Інструкція
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Виносний компресор | Немає |
| Габарити | 300 x 120 x 250 мм |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.95 м |
| Довжина шланга | Немає м |
| Клас | Побутової |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Матеріал бака | Пластик |
| Об'єм резервуара | 900 мл л |
| Особливості | прогумована ручка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Расход краски | 0.8 л/хв |
| Система розпилення | HVLP |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Технологія розпилення | пневматична |
| Тип | Фарбопульт |
| Тип бачка під фарбу | нижній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 196 ₴





