Опис Тиски Vulkan MPV1-125 слюсарні поворотні 125 мм
Слюсарні лещата Vulkan MPV1-125 — ручний інструмент для затискання різних деталей і утримування їх у стабільному положенні під час слюсарного оброблення.
Призначення: за допомогою лещат затискають деталі для їх подальшого оброблення (розпилювання, шліфування, різання, свердління, оббивки тощо)
Особливості лещат Vulkan
- Зручне використання
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Надійні в експлуатації
- Виробництво відповідно до міжнародних стандартів якості
Переваги настільних лещат Vulkan на 125 мм
- Можуть витримувати великі навантаження
- Міцна чавунна конструкція забезпечує великий експлуатаційний ресурс
- Якісна різь гвинтів забезпечує плавну роботу та тривалий термін експлуатації
- Лещата можуть затискати деталі діаметром до 125 мм
- Ширина губок 125 мм
- Поворотна база фіксується за допомогою 2 замків і може обертатися на 360°
- Твердість затискних щелеп становить приблизно HRC25° — HRC30°
- Лещата покриті сірою порошковою фарбою
- Глибина затискача становить 750 мм
- Зусилля затискача становить 26 кН/см
- Міцна гвинтова труба та велика посилена ковадло
Технічні характеристики поворотних лещат Vulkan MPV1-125
Призначення лещат: слюсарні роботи Механізм стиснення: гвинтовий матеріал корпусу: чавун Ширина затискача: 125 мм Глибина затискача: 75 мм Ширина губок: 125 мм Зусилля затискача: 26 kH Вага: 12,4 кг Країна-виробник: ІндіяХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.4 кг |
| Глибина затискача | 75 мм |
| Механізм стиснення | гвинтовий |
| Призначення | слюсарні |
| Робоче зусилля | 26000 Нм |
| Стан товару | Новий |
| Ширина губок | 125 мм |
| Ширина затиску | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 914 ₴







