Опис Інверторний генератор 3 кВт GTM DK3500Xi-V
GTM DK3500Xi-V — друге покоління інверторних бензинових генераторів GTM. Генератор обладнаний надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки DK170F з максимальною потужністю на виході до 3.2 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід або риболовлю ще яскравішим і комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 14,5 л вистачить до 8 годин за 100% навантаження. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів і комп'ютерів. Захист за низького рівня мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження або перегрівання. Індикатор сигналів тривоги неабияк спрощує контроль під час використання.Переваги електрогенератора GTM DK3500Xi-V:
- Вдосконалений дизайн корпусу
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <,3%
- Проста у використанні багатофункціональна панель.
- Точний контроль займистика, інтелектуальне керування швидкістю двигуна, вища ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для під'єднання медичного обладнання та чутливої техніки
- 3 кВт — висока номінальна потужність
- 14,5 л — великий об'єм бака для палива за низької витрати
- 1,7 л/год — максимальна витрата
- 220 В — номінальна напруга під час роботи
- 13 А — номінальний струм під час роботи
- Аналоговий вольтметр
- Розетка 220 В 16 А на корпусі
- 2 виходи USB для заряджання електроніки
- ECO-режим
Комплектація
- Генератор GTM DK3500Xi-V – 1 шт
- Трубний ключ — 1 шт.
- Ріжковий ключ — 1 шт.
- Мережева вилка 220 В 16 А - 1 шт.
- Лійка — 1 шт.
- Інструкція експлуатації — 1 шт.
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 14.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 8.0 ч годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | Dinking DK170F |
| Потужність | 3.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 7 л. |
| Потужність максимальна 1ф | 3.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Обсяг паливного бака | 14.5 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Особливості | Вихід USB |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квадрокоптера, для квартири, для кемпінгу, для комп'ютера, для котла, для риболовлі, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Розміри | 57.8x46.0x45.5 см |
| Витрата палива | 1.7 л/год |
| Реалізація | відкритий, шумозахист |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 254 ₴






