



Інверторний генератор 2.3 кВт GTM R2500IS з рукавом для відведення вихлопних газів без НДС
25 275 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34537
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Інверторний генератор 2.3 кВт GTM R2500IS з рукавом для відведення вихлопних газів без НДС
GTM R2500IS — продуктивний бензиновий інверторний генератор для домашнього використання. Генератор обладнаний надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки Rato R120-V з максимальною потужністю на виході до 2.5 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід або риболовлю ще яскравішим і комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 4.5 л вистачить до 4 годин за 100% навантаження. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів і комп'ютерів. Захист за низького рівня мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження або перегрівання. Індикатор сигналів тривоги неабияк спрощує контроль під час використання.Переваги електрогенератора GTM R2500IS:
- Шумопоглинальний корпус
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <,3%
- Проста у використанні багатофункціональна панель.
- Точний контроль займача, інтелектуальне керування швидкістю двигуна, вища ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для під'єднання медичного обладнання та чутливої техніки
- 2.3 кВт — висока номінальна потужність
- 4.5 л — великий об'єм бака для палива за низької витрати
- 1 л/год — максимальна витрата палива
- 220 В — номінальна напруга під час роботи
- 10 А — номінальний струм під час роботи
- Розетка 220 В 16 А на корпусі
- Вихід 12 В 8.3 А для заряджання акумуляторів
- ECO-режим
Комплектація
- Генератор GTM R2500IS – 1 шт
- Рукав для відведення вихлопних газів — 1 шт.
- Свічковий ключ — 1 шт.
- Викрутка з 2 насадками — 1 шт.
- Мережева вилка 220 В 16 А - 1 шт.
- Лійка — 1 шт.
- Набір кабелів для заряджання АКБ — 1 шт.
- Інструкція експлуатації — 1 шт.
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 4.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 4 ч годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутової |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | Rato R120-V |
| Потужність | 2.3 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.6 л. |
| Потужність максимальна 1ф | 2.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.3 кВт |
| Об'єм двигуна | 122 см3 |
| Обсяг паливного бака | 4.5 л |
| Об'єм бака для олії | 0.35 л |
| Особливості | Вихід USB, Паралельне під'єднання, Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квадрокоптера, для квартири, для кемпінгу, для комп'ютера, для котла, для риболовлі, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Розміри | 52.5x32x48.5 см |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Реалізація | у кожусі, шумозахист |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 275 ₴



