Опис Генератор інверторний 1.6 кВт GTM DK2000i
Інверторний бензиновий генератор GTM DK2000i — обладнаний надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки DK148F з максимальною потужністю на виході до 1.8 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід або риболовлю ще яскравішим і комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 4.5 л вистачить до 8 годин за 50% навантаження. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів і комп'ютерів. Захист за низького рівня мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження або перегрівання. Індикатор сигналів тривоги неабияк спрощує контроль під час використання.Переваги електрогенератора GTM DK2000i:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Кожух генератора дає змогу досягти максимально тихої роботи
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <,3%
- Проста у використанні багатофункціональна панель.
- Точний контроль займистика, інтелектуальне керування швидкістю двигуна, вища ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для під'єднання медичного обладнання та чутливої техніки
- 1.6 кВт — висока номінальна потужність
- 4.5 л — великий об'єм бака для палива за низької витрати
- 220 В — номінальна напруга під час роботи
- 6.9 А — номінальний струм під час роботи
- 510х295х440 мм — компактні габарити
- Висока мобільність завдяки великим колесам і зручним держакам для переміщення
Комплектація
- Генератор GTM DK2000i – 1 шт
- Лійка — 1 шт.
- Викрутка — 1 шт.
- Трубний ключ — 1 шт.
- Мережева вилка 220 В 16 А - 1 шт.
- Клеми з затискачами 12 В — 1 шт.
- Інструкція експлуатації — 1 шт.
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 67.9 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 4.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 8.0 ч годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий, міні |
| Клас захисту | IP54 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | Dinking DK148F |
| Потужність | 1.6 кВт Вт |
| Потужність максимальна 1ф | 1.8 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 1.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 145 см3 |
| Обсяг паливного бака | 4.5 л |
| Особливості | Вихід USB, Паралельне під'єднання |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для дачі, для квадрокоптера, для кемпінгу, для комп'ютера, для риболовлі |
| Розміри | 51x29.5x44 см |
| Витрата палива | 0.4 л/год |
| Реалізація | у кожусі, шумозахист |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 157 ₴








