Опис Акумуляторний перфоратор GTM RHC18/22BL безщітковий каркас
GTM RHC18/22BL — безщітковий перфоратор професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В перфоратор встановлений патрон типу SDS+ для бурів. У цій моделі є 4 режими роботи: свердління/свердління з ударом/доломлення/поворот піки.
Основні переваги GTM RHC18/22BL:
- Інструмент професійного класу
- Безщітковий двигун
- Патрон типу SDS+
- 2.2 Дж — номінальна енергія удару
- 1100 об./хв — максимальні оберти
- 4250 уд./хв — частота ударів під час роботи
- 4 режими роботи — свердління/свердління з ударом/довбання/поворот піки
- 28 мм — максимальний діаметр свердління в дереві
- 13 мм — максимальний діаметр свердління в металі
- 22 мм — максимальний діаметр свердління в цеглі та м'якому бетоні
- Реверс
- LED-підсвітка
- Електронний захист двигуна від перегрівання
- Захисна муфта
Комплектація
- Акумуляторний перфоратор GTM RHC18/22BL
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини
- Інструкція
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Немає |
| Вага | 2.85 кг |
| Габарити | 300x82x248 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 22 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 28 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 1100 об./хв |
| Кількість ударів | 4250 уд./хв |
| Контроль обертів | Немає |
| наявність реверсу | Да |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Режим роботи | Безударний, Довбання, Поворот піки, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Енергія удару | 2.2 Дж Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 163 ₴




