Опис Гідравлічна рокла Vulkan SYP-1-2000 жовтий
Гідравлічний візок SYP-1-2000 — обладнання для складу, за допомогою якого можна перевозити важкий вантаж. Часто використовується для транспортування об'єктів за територією складу, навантаження або розвантаження тощо. Представлена модель відрізняється від інших міцнішою та якісною сталлю.
Призначення й сфера використання: переміщення дерев'яних палітур із вантажем вагою не більш ніж 2000 кг і підіймання їх на висоту до 20 см. Крім складів активно застосовується в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підіймального обладнання Вулкан
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги Vulkan SYP-1-2000
- Колеса поліуретанові з гумовим покриттям червоного кольору.
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Ширина охоплення вил 55 см.
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна підіймати вантажі вагою до 2 т.
- Чудово працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо.
- Розміри передніх коліс 18х5 см
- Розміри задніх коліс 8х6 см
- Спарені колеса стійко витримують високе навантаження
- Посадкова висота підйому — 85 мм.
- Максимальна висота підйому — 200 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 296 ₴



