Пилосос Idrobase PULITO 6 для сухого та вологого прибирання (IB.2019)
26 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31995
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Пилосос Idrobase PULITO 6 для сухого та вологого прибирання (IB.2019)
Пилосос Idrobase PULITO 6 IB.2019 — обладнання для вологого та сухого прибирання різних поверхонь. Ця модель обладнана містким оцинкованим сміттєзбірником місткістю 62 літри.
Призначення: використовується на автомийках, СТО, автосервісі для чищення автомобілів, для вологого та сухого прибирання в гостинках, офісах, різних установах.
Переваги пилососа Idrobase PULITO 6 IB.2019
- Потужний триступеневий двигун
- Має великий вибір аксесуарів для чищення
- Система охолодження 'Байпас' — для охолодження двигуна використовується окреме підведення повітря, а не той, що потрапляє в пилосос разом із пилом і сміттям
- Зручна ручка для переміщення пилососа з місця на місце
- Два стаціонарні колеса та два поворотні ролики полегшують транспортування й забезпечують гарну маневровість під час прибирання
- Має Се маркування
- Міцний і місткий металевий контейнер для збирання сміття
- Спеціальний запобіжник автоматично вимикає пилосос, щойно рідина всередині контейнера досягає максимального рівня
Комплектація Idrobase PULITO 6 IB.2019
- Шланг 2.5 м
- Коліно — 1 шт.
- Подовжувальні патрубки — 2 шт.
- Насадки для підлоги — 2 шт.
- Щілинна насадка — 1 шт.
- Багаторазовий фільтр-кошик — 1 шт.
- Кабель живлення 8 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27.0 кг |
| Габарити | 580x720x980 мм |
| Діаметр шланга | 38 мм мм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Довжина шланга | 2.5 м м |
| Клас пилу | L |
| Потужність | 3.5 кВт Вт |
| Об'єм резервуара | 62.0 л л |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Продуктивність | 11940 л/хв л/хв |
| Розрідження | 297 мбар |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Рівень шуму | 80 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 300 ₴



