Вал гибкий Masalta VEF2730 3 м с вибробулавой 38 мм для вибратора MVE2501
7 262 ₴
- Нет в наличии
- Код: 37995
+380 (96) 907-24-42
Киевстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание Вал гибкий Masalta VEF2730 3 м с вибробулавой 38 мм для вибратора MVE2501
Гнучкий вал Masalta VEF2730 - пристосування для передачі обертів від приводу двигуна до вібробулаві, яка за допомогою вібрації сприяє ущільненню бетону. Поставляється разом з вібробулавою 38 мм в діаметрі. Підходить для глибинного вібратора Masalta MVE2501.
Характеристики гнучкого валу Masalta VEF2730 3м
Тип: гнучкий вал з вібробулавою Довжина валу: 3 м Довжина вібробулави: 442 мм Діаметр вібробулави: 38 мм Відцентрова сила: 0,8 кН Амплітуда: 1 мм Вага: 8,6 кг Країна реєстрації торгової марки: Китай Країна-виробник: КитайХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Masalta |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.6 кг |
| Диаметр | 38.0 мм |
| Длина вала | 3 м |
| Длина устройства | 250 мм |
| Состояние товара | Новый |
| Страна торговой марки | Китай |
| Тип | Гибкий вал с вибробулавой |
Информация для заказа
- Цена: 7 262 ₴



