Опис Віброшліфмашина GTM S115/300E
GTM S115/300E — побутовий інструмент для оброблення рівних поверхонь в автомайстернях і СТО. Ця модель дає змогу проводити як грубе оброблення, так і тонке полірування за допомогою шліфувального паперу. Шліфувальна машина GTM S115/300E має вбудовану систему пиловидалення, що дає змогу використовувати комплектний мішок. Частота коливань регулюється залежно за потребою від 6000 до 12000 кол/хв.
Основні переваги GTM S115/300E:
- 300 Вт — максимальна потужність
- 115х230 мм — розмір шліфувальної платформи
- Регулювання частоти
- 6000 — 12000 кол./хв — максимальна частота коливань ексцентрика
- Вбудована система пиловидалення
- Пилозахист двигуна
- Лита робоча платформа
- М'які накладки — для кращого захоплення інструмента
Комплектація
- Шліфмашина GTM S115/300E
- Пилозбірник
- Шліфлист — 2 шт.
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Довжина стрічки | 230 мм |
| Кількість обертів | 6000 об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Вібраційна |
| Рівень шуму | 104 дБ |
| Частота коливань | 6000 — 12000 кол./хв |
| Ширина стрічки | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴





