Опис Вібробулава GTM XP 48 для глибинного вібратора GTM X-MAN (830125)
Основні переваги GTM XP 48:
- 48 мм — робочий діаметр вібробулави
- 360 мм — робоча довжина вібробулави
- Ударостійкий корпус із металу
- Підходить до вібраторів GTM і Enar Dingo
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Вибробулава GTM XP 48
- Картонне паковання
ОПИС ВІБРОБУЛАВИ GTM XP 48
GTM XP 48 — робоча частина, необхідна для використання глибинного вібратора GTM X-MAN. До вібратора під'єднується через гнучкий вал завдовжки до 6 м. Під час роботи генерує коливання, які ущільнюють бетонну масу навколо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр | 48.0 мм |
| Довжина пристрою | 360 мм |
| Особливості | ударостійкий корпус |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Вибробулава |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 685 ₴




