Опис Бензопила ланцюгова GTM CN40 1.7 кВт шина 35 см
GTM CN40 — високопродуктивна бензопилка побутового класу, призначена для легких і середніх навантажень під час обрізання саду, заготівлі дров, столярних і щільних робіт по дому. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном із потужністю 1,7 кВт (2,3 к.с) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Як паливо використовується суміш бензину з моторною оливою в пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл оливи).
Основні переваги бензопилки GTM CN40:
- Двигун із підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 1.7 кВт/2.3 к.с. — потужність двигуна
- 38,5 куб. см — об'єм двигуна
- 35 см/14 дюймів — довжина шини в комплекті
- 3/8P дюйма — крок комплектного ланцюга
- Антивібраційна система на пружинах
- Швидкий доступ до повітряного фільтра
- Повітряний фільтр із підвищеною ефективністю очищення
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Бензопила GTM CN40
- Шина OREGON 35 см/14 дюймів — 1 шт.
- Захисний кожух для шини — 1 шт.
- Ланцюг OREGON — 1 шт.
- Ємність для паливної суміші — 1 шт.
- Т-подібний ключ — 1 шт.
- Викрутка — 1 шт.
- Шестигранний ключ — 2
- Напилок для заточування ланцюга — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Вага | 5.6 кг |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Потужність | 1700 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.3 л. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.24 л |
| Об'єм двигуна | 38.5 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.41 л |
| Розмір шини | 35 см/14 дюйма |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | побутова |
| Товщина ланки | 1.5 мм мм |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| Крок ланцюга | 3/8P дюйм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 834 ₴








