Бензинова мотокоса GTM CN330D 1.05 кВт з ножем і косильною головкою Tap'n'Go
4 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83103
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Бензинова мотокоса GTM CN330D 1.05 кВт з ножем і косильною головкою Tap'n'Go
GTM CN330D — бензинова мотокоса (тример) побутового класу, призначена для косіння трави, зарослів і кущів діаметром до 20 мм на дачі, садовій ділянці або сільській місцевості. Коса обладнана 2-тактним бензиновим двигуном потужністю 1.05 кВт (1,4 к.с) з підвищеним крутним моментом. Як паливо використовується суміш бензину з олією у пропорції 40:1 (25 мл оливи на 1 л бензину).
Переваги мотокоси GTM CN330D:
- Двигун із підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 1.05 кВт/1.4 к.с. — потужність двигуна
- 33 куб.см — об'єм двигуна
- Легкий старт
- Універсальність — можна використовувати косильну головку або ніж
- 420 мм — ширина косіння за допомогою волосіні
- Напівавтоматична косильна головка Tap'n'Go (різь М10х1,25 мм)
- 255 мм — максимально допустимий діаметр косильного ножа або полотна (посадковий діаметр 25.4 мм)
- Міцна штанга діаметром 26 мм із жорстким валом усередині
- Ранцевий ремінь через плече для зменшення навантаження під час роботи
- Зручна U-подібна ручка з механізмом швидкої зміни положення
Комплектація
- Мотокоса бензинова GTM CN330D (двигун)
- Штанга для коси GTM CN330D з редуктором і кріпленням ручки
- Ручка для коси GTM CN330D
- Напівавтоматична косильна головка Tap'n'Go М10х1,25 мм
- Косильний 3-пелюстковий ніж
- Захисний кожух
- Ремінне обладнання
- Викрутка
- Свічковий ключ
- Шестигранний ключ
- Комплект гвинтів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1400x350x350 мм |
| Діаметр волосіні | 2.7 мм |
| Клас | Побутової |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.05 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.4 л. |
| Об'єм двигуна | 33 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.55 л |
| Оснастка | косильна головка, ніж |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип ременя | ранцевий |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 420 мм |
| Ширина захоплення ножа | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴








