Опис Штроборіз GTM WC125/150/1800
Штроборіз GTM WC125/150/1800 — інструмент для виконання в стінах, стелях і підлогах спеціальних канавок різної глибини. Підходить, наприклад, під час прокладання внутрішньостінної електропроводини або труб. Цієї моделі під час штроблення необхідні 2 алмазні диски діаметром 125 мм. GTM WC125/150/1800 можна також використовувати як кутову шліфмашину з відрізним колом 150 мм.
Переваги штроборіза GTM WC125/150/1800
- Інструмент 2 в 1
- Корпус редуктора виготовлений із міцного та легкого алюмінієвого сплаву
- Зручна бічна ручка для комфортного використання
- Захист від перевантаження та від повторного ввімкнення
- Споживана потужність становить 1800 Вт
- Електронний стабілізатор Constant Electronic забезпечує стабільну частоту обертів навіть у разі сильного навантаження
- Під час роботи інструмента шпиндель обертається зі швидкістю 7500 об/хв
- Швидка та проста заміна кіл тільки за допомогою одного ключа
- Можна під'єднати пилосос для відведення пилу з робочої зони
- Штроборіз дає змогу створити борозни розміром 30х35 мм
Комплектація
- штроборез GTM WC125/150/1800
- кожух для штроборіза
- кожух для кутової шліфувальної машини
- насадка для під'єднання пилососа
- бічна ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг |
| Глибина паза | 35 мм |
| Кількість обертів | 7500 об/мін |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр кола | 125 мм, 150 мм |
| Потужність | 1.8 кВт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Підтримка обертів | Да |
| Регулювання глибини | Да |
| Регулювання ширини | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Ширина паза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 933 ₴





