Опис Штроборіз GTM WC125/1400E мережевий (WC125/1400E)
Штроборіз GTM WC125/1400E — інструмент для виконання в стінах, стелях і підлогах спеціальних канавок різної глибини. Підходить, наприклад, під час прокладання внутрішньостінного електропроводу. Ця модель підходить під кола 125 мм і здатна прокладати борозну 29х30мм.
Призначення: часто використовується електромонтажниками та сантехніками під час прокладання електропроводини, різних кабелів або труб у житлових, службових, технічних та офісних приміщеннях.
Особливості штроборізів GTM
- Індустріальний клас інструмента
- Зручна прогумована ручка
- Надійне пиловідведення
- Ергономічний дизайн
- Надійний корпус
Переваги штроборіза GTM WC125/1400E
- Корпус редуктора виготовлений із міцного та легкого алюмінієвого сплаву
- Зручна бічна ручка для комфортного використання
- Захист від перевантаження
- Споживана потужність становить 1400 Вт
- Електронний стабілізатор Constant Electronic забезпечує стабільну частоту обертів навіть у разі сильного навантаження
- Під час роботи інструмента шпиндель обертається зі швидкістю 9500 об/хв
- Швидка та проста заміна кіл тільки за допомогою одного ключа
- Можна під'єднати пилосос для відведення пилу з робочої зони
- Штроборіз дає змогу створити борозни розміром 30х29 мм
Комплектація
- штроборіз
- 2 алмазні диски 125 мм
- ключ
- насадка для під'єднання пилососа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.7 кг |
| Глибина паза | 30 мм |
| Кількість обертів | 9500 об./хв |
| Макс. діаметр кола | 125 мм |
| Потужність | 1.4 кВт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Підтримка обертів | Да |
| Регулювання глибини | Да |
| Регулювання ширини | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Ширина паза | 3 - 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 163 ₴





