Опис Шліфмашина для стін і стелі GTM SZS-180L
Основні переваги GTM SZS-180L:
- 3 роки — розширена гарантія
- 710 Вт — максимальна потужність
- 180 мм — максимальний діаметр диска
- Регулювання обертів — 5 вбудованих режимів
- 1200 — 2500 об/хв — швидкість обертання головки
- Система плавного запуску
- Вбудована система автоматичного пиловидалення
- Поворотна головка із системою фіксації заданого кута оброблення
- Кожух головки зі знімним сегментом для оброблення внутрішніх кутів приміщення
- Кругова LED-підсвітка робочої зони з розсіювачем
- 3.2 кг — вага шліфмашини
- 28*28*28 см — габарити коробки
- 3.7 кг — вага шліфмашини з аксесуарами в кейсі
Комплектація
- Шліфмашина GTM SZS-180L
- Гофрований шланг 2 м
- Адаптер для під'єднання шланга
- Наплічний мішок для збирання пилу
- Шліфувальний папір P60/80/120/150/180/240 (по 1 шт.)
- Комплект запасних щіток для двигуна
- Г-подібний шестигранний ключ
- Інструкція
- Картонне паковання.
Опис шліфмашини для стін GTM SZS-180L
GTM SZS-180L — побутовий інструмент для оброблення стін і стелі під час проведення ремонту. Ця модель дає змогу проводити як грубе оброблення шліфувальними дисками, так і тонке полірування. Зміна шліфувального кола відбувається за кілька секунд, завдяки системі кріплення з липучкою. Шліфувальна машина SZS-180L має вбудований регулятор обертів, що дає змогу контролювати оберти двигуна залежно від оброблюваного матеріалу. Відмітною особливістю серії шліфмашин для стін ТМ GTM є кругова LED-підсвітка зі спеціальним розсіювачем, який збільшує освітлення робочої зони та зменшує втому очей.
Шліфмашина для оброблення стін GTM SZS-180L постачається в картонному пакованні з набором аксесуарів, що дає змогу відразу почати роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Активна система пилозбору | Да |
| Вага | 3.2 кг |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Кількість обертів | 2500 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Макс. діаметр кола | 180 мм |
| Особливості | знімний сегмент кожуха для шліфування кутів |
| Підпружинена головка | Немає |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Пилозбірник в комплекті | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Фіксація кута головки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴






