Опис Freзер мережевий GTM R67/2200VS 2200 Вт (R67/2200VS)
GTM R67/2200VS — професійний інструмент під час виконання численних фрезерувальних робіт із деревом, ДСП і пластмас, з живленням від побутової електромережі з напругою 220 В. Конструкція цієї моделі дає змогу використовувати його як вертикальний тип фрезера. Регульована цанга дає змогу застосовувати фрези з хвостовиком 8 мм і 12 мм.
Основні переваги GTM R67/2200VS:
- Професійна серія інструменту
- Вбудований двигун потужністю 2200 Вт для найскладніших робіт
- Регульована цанга для фрез із хвостовиками 8 мм і 12 мм
- 50 мм — максимальний рекомендований діаметр робочої частини фрези
- 67 мм — максимальний хід фрези
- 6 режимів роботи для регулювання обертів
- 12000-21000 об./хв — діапазон обертів шпинделя
- Система підтримання обертів під навантаженням
- Система плавного запуску інструмента
- Захист від перевантаження
- Захист від випадкового увімкнення
- LED-підсвітка робочої зони
Комплектація
- Фрезер GTM R67/2200VS
- Копіювальна втулка — 1 шт.
- Паралельний упор — 1 шт.
- Опорний ролик — 1 шт.
- Циркуль — 1 шт.
- Адаптер для пиловідведення — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вага | 6.5 кг |
| Діаметр цанги | 8, 12 |
| Захист | від перевантаження, від випадкового увімкнення |
| Кількість обертів | 21000 об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Потужність | 2200 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Підтримка обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Хід фрези | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 902 ₴



