Опис Краскопульт електричний GTM SG500
Основні переваги GTM SG500:
- 3 роки — повна гарантія на весь механізм
- 500 Вт — максимальна потужність
- 0.7 л — об'єм резервуара для фарби
- 1.8 м — довжина шланга
- 2.5 мм — діаметр сопла
- Регулювання зони забарвлення
- 60 DIN — маякімальна в'язкість фарби
Комплектація
- Компресор SG500
- Шланг з'єднувальний
- Фарбувальний пістолет
- Визначник в'язкості
- Знижувальне сопло
- Голка для чищення сопла
- Запасний повітряний фільтр
- Інструкція
- Паковання
Опис фарбопульта GTM SG500
GTM SG500 — легкий і компактний фарбопульт підвищеної потужності, яка призначається для постійного побутового використання. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. Максимальна витрата фарби під час роботи 800 г/хв. Залежно від завдання та типу фарби, користувач може відрегулювати розпилення. Фарбопульт GTM SG500 постачається в картонній коробці з набором аксесуарів для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Виносний компресор | Да |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Довжина шланга | 1.8 м м |
| Клас | Побутової |
| Макс. в'язкість фарби | 60 DIN |
| Матеріал бака | Пластик |
| Об'єм резервуара | 700 мл л |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Расход краски | 0.8 л/хв |
| Система розпилення | HVLP |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Технологія розпилення | пневматична |
| Тип | Фарбопульт |
| Тип бачка під фарбу | нижній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 636 ₴





